ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Ковель прийняв виїзну нараду дирекції

22 вересня Ковельська філія стала епіцентром життя волинських енергетиків, адже саме в місці залізничників  було проведено  нараду дирекції та керівників філій ПАТ «Волиньобленерго». Зібралися обленергівці  аби підбити підсумки роботи товариства за напрямками діяльності за вісім місяців поточного року, а також обговорити проблемні та перспективні питання діяльності кінця 2016 і 2017 років.

Відкрив нараду генеральний директор ПАТ  «Волиньобленерго» Володимир Купчак. У вступному слові він привітав колег із усіх районів та наголосив, що дирекція підприємства завжди відкрита для  пропозиції щодо спільного розв’язання проблем. Водночас Володимир Романович окреслив ті напрямки, які потребують особливої уваги.

Першим із доповідачів виступив директор з комерційних питань Дмитро Іванов, який розповів про динаміку показників рівня оплати та порушив перспективні вектори розвитку. Особливим було обговорення питання ТВЕ.

Підсумки ремонтно-експлуатаційної діяльності товариства підбив заступник директора з технічних питань Святослав Дмитроца.

Як виконують основні бюджетні та трудові показники, проаналізував  директор з економіки та фінансів Віталій Коберник.

Про стан і перспективи забезпечення економічної безпеки та захисту інформації в товаристві розповів заступник генерального директора з економічної безпеки Юрій Касіянчук.

Начальник юридичного управління Вадим Боричевський пояснив чому важливо правильно складати акти, а також поінформував про алгоритм при підключенні нових масивів.

Озвучив аналітику  випадків травматизму на підприємстві заступник генерального директора з охорони праці Віктор Бріус.

Також  перед  керівниками філій виступили: заступник директора з комерційних питань Оксана Гентіш (розповіла про нововведення у правилах користування електроенергією), в.о. заступника генерального директора із загальних питань Анатолій Мосійчук (висвітлив ситуацію з надходженнями матеріально-технічних цінностей), начальник енергоінспекції Андрій Грабань (поділився методикою виявлення та запобігання крадіжкам), начальник служби механізації і транспорту Феодосій Бодня (говорив про стан автотранспорту та методи впливу на механіків) та  начальник відділу кадрів Едуард Орєхов (пояснив певні нюанси оформлення працевлаштування й оформлення заяв).

Варто зауважити, що нарада не зводилась до монотонних виступів доповідачів, а проходила у формі живої дискусії, модератором якої був перший заступник генерального директора Ярослав Діжак.  Так, Ярослав Богданович просив представників філій прокоментувати ті чи інші показники, а ті у відповідь пояснювали ситуацію.

Наприкінці шестигодинного засідання Ярослав Діжак підбив підсумки актуальними питаннями діяльності товариства та побажав наснаги у їх вирішенні.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»