ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Найенергійніші волейболістки в управлінні!

Обласними змаганнями з пляжного волейболу серед жінок було офіційно відкрито корпоративну спартакіаду ПАТ «Волиньобленерго», яка триватиме до Дня енергетика. Саме у цей святковий день відбудеться й нагородження переможців та призерів в усіх шістнадцяти видах програми.

Перший комплект нагород розіграли найкращі представниці з волейболу, що захищали кольори цехкомів Старовижівської, Луцької районної філій та управління ПАТ «Волиньобленерго». Спочатку на новозведений піщаний майданчик вийшли спортсменки із Старої Вижівки та Луцьк-району.

Зі стартового розіграшу кинулася у вічі відмінна фізична та (що найголовніше) тактична підготовка дівчат із Вижви. Грамотні подачі й логічні переміщення дали результат – виграні дві партії з однаковим рахунком 21:11.

У другому матчі полісянкам протистояли господарки майданчика. Попервах здалося, що гості винесуть суперниць на одному диханні та достроково стануть чемпіонками-2016. І рахунок дебютного сету не давав підстав у цьому засумніватися – 21:5.

Однак зовсім інші плани на цей день були в команди управління. Дівчата вчасно взяли себе в руки: припинили хаотично помилятися, вловили ритм гри опоненток, подачі стали точнішими. Кудись зникло непотрібне хвилювання, і  фактично рівну партію лучанки буквально героїчно видряпали наприкінці – 21:18.

У вирішальному сеті до 15-ти очок також точилася абсолютно рівна боротьба, але трішечки швидшими й точнішими були дівчата з управління. Тож виснажлива перемога 2:1.

У третій грі Луцька районна філія чинила гідний опір, намагалася зачепитися за кожен розіграш, але  клас колективу з Єршова, 4 таки був вищим. Тому тріумф  управління 2:0, а з ним і звання перших в історії чемпіонок області ПАТ «Волиньобленерго» із пляжного волейболу.

Окремо аплодуємо стоячи усім трьом командам, які продемонстрували нестримну жагу до перемоги, спортивний принцип чесної гри та  повагу одна до одної. Браво!

Підсумкове розташування п’єдесталу пошани:

  1. Управління
  2. Старовижівська філія
  3. Луцька районна філія

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»