ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Голову ветеранської організації нагородили подякою

У четвер, 29 вересня, в Палаці культури міста Луцька відбувся святковий захід із нагоди Міжнародного дня людей похилого віку і Дня ветерана, на якому вручили почесну подяку Євгену Борисовичу Гринюку, голові первинної ветеранської організації ПАТ «Волиньобленерго».

На свято запросили чимало сивочолих ветеранів. Молоді люди нечасто замислюються, а хто ж такі – «люди похилого віку». Щонайперше це люди, які бачать життя більш реально, без прикрас і оман. Їхнє найбільше багатство, яким вони охоче діляться, – це досвід і знання, вміння і мудрість.

Привітали поважних гостей заступник голови Волинської ОДА Роман Карпюк, заступник голови міста Луцька Сергій Григоренко, директор департаменту соцзахисту населення ОДА Оксана Гобод і директор департаменту соціальної політики Тетяна Книш.

За багаторічну сумлінну працю заступник міського голови нагородив подякою голову первинної ветеранської організації ПАТ «Волиньобленерго» Євгена Гринюка.

Євген Борисович очолює ветеранську організацію товариства з 1998 року. Разом із профкомом товариства влаштовують святкові заходи до Дня Перемоги. Не забувають вітати усіх ветеранів з днем народження.

Наразі організація налічує 146 ветеранів. Зокрема Олександр Давидович Хвостік, якому нещодавно виповнилося 90 років, і Федір Іванович Дранніков брали участь у Другій світовій війні. На жаль, роки беруть своє, чимало ветеранів відійшли у кращі світи...

Завершився захід святковим концертом і піднесеним настроєм запрошених гостей.   

Довідково.
За міжнародними стандартами, особою похилого віку вважається той, хто досяг 65 років. Таких у світі нині - понад 630 мільйонів, приблизно кожна десята людина. До 2050 року їхнє число у багатьох розвинених країнах збільшиться вдвічі, а загальна кількість складе 2 мільярди осіб.


1 жовтня відзначають Міжнародний день людей похилого віку за ініціативи Генеральної Асамблеї ООН (14 грудня 1990 року). Офіційне затвердження на міжнародному рівні було викликано зниженням внесків в спеціальний Цільовий фонд з проблем старіння ООН при одночасному стрімкому старінні населення світу, що свідчить про занепад моралі та культури в суспільстві. В Україні цей день відзначають з 1991 р., це також і День ветерана. Шоста частина людей похилого віку в Україні – самотні.

Вважається, що людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це вдалося. Аж ніяк не всім дано відчути мудрість своїх років. Літня людина має виняткові досвід і терпіння, наполегливість у досягненні поставлених завдань.

Ставлення до наших батьків і матерів є визначальним для суспільства. Генеральна Асамблея ООН закликає вирішувати вікові проблеми цивілізовано, збільшувати тривалість життя та покращувати його якість.

Це шанс замислитися про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства та привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, цінностей.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»
Фото із сайта lutskrada.gov.ua