ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


У Луцькому районі встановлено особу крадія електропроводу

Як же прикро, коли можливість легкої наживи переборює боязнь перед законом та атрофує відчуття відповідальності за знеструмлення односельців. Вочевидь саме з метою швидко наживитися діяв громадянин П., який вирішив вкрасти проводи з повітряної лінії електропередач у селі Усичі Луцького району.

Можна лише позаздрити «цілеспрямованості»  громадянина П., адже викрадав дріт він почергово з шести прогонів, що загальною будівельною довжиною становить 335 метрів (в один провід – 1,091 км/пр.).

Цей факт виявили двоє місцевих жителів під час виконання чистки траси на КТП № 8 села Усичі, які й повідомили про крадіжку проводу. Здавалося б, час втрачено. Однак завдяки надзвичайно оперативній та продуманій роботі співробітників Луцького відділення поліції ГУНП у Волинській області  спільно з працівниками Луцької районної філії і відділу економічної безпеки та захисту інформації ПАТ «Волиньобленерго» підозрювану особу було швидко встановлено.

Розпочато  досудове розслідування, правову кваліфікацію якого регламентовано частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України  «Таємне викрадення чужого майна (крадіжка)». 

Зазначимо, що орієнтовна сума збитків, завданих підприємству волинських енергетиків, становить 26 185 гривень. Тож чи варті ті кількасот викрадених метрів дроту такої ціни? Адже санкція ч. 1 ст. 185 ККУ передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»