О С О Б И С Т И Й    К А Б І Н Е Т
П О Б У Т О В О Г О  С П О Ж И В А Ч А

С П Л А Т И Т И    O N L I N E
О С О Б И С Т И Й    К А Б І Н Е Т
С П О Ж И В А Ч А -

Ю Р И Д И Ч Н О Ї    О С О Б И

Енергетики ліквідували наслідки негоди

Внаслідок поганих погодних умов, що лютували на території Волинської області у вівторок, 4 жовтня, та в ніч проти середи, 5 жовтня, в області було знеструмлено 44 населені пункти повністю та 22 – частково.

Найбільше від стихії постраждали Рожищенський (12 повністю, 4 частково), Любомльський (6 повністю, 3 частково), Ратнівський (8 повністю), Турійський (5 повністю, 2 частково), Луцький (4 повністю, 3 частково) і Володимир-Волинський (4 повністю, 2 частково) райони. Всього аварійно вимикалася 241 трансформаторна підстанція (10 (6)/0,4 кВ).

Упродовж усієї ночі працівники оперативно-виїзних бригад ПАТ «Волиньобленерго» відновлювали постачання електроенергії.  Над ліквідацією наслідків стихії працювали 42 бригади (140 робітників) і 38 одиниць машин.

Серед головних причин знеструмлення – обрив проводів внаслідок шквального вітру, падіння дерев та гілок на повітряні лінії, пошкодження ізоляторів, траверсів і трансформаторів.

Станом на 9:00 середи, 5 жовтня, лишалися без світла повністю 9 населених пунктів, 7 – частково. О 12:00 ще не було струму в 6 населених пунктах Волинської області  (в 4 із них – частково).

Енергетики продовжували активно працювати, і о 16:00 електропостачання в усіх населених пунктах було відновлено.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»