ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Вийшов другий номер «Енергетика Волині»

У жовтні з'явився друком другий номер корпоративного видання ПАТ «Волиньобленерго» «Енергетик Волині», присвячений Покрові, яку святкують разом із Днем захисника України, Днем українського козацтва і Днем створення Української повстанської армії.

У цьому номері читайте про...

Володимира Перчука знають як директора з технічних питань ПАТ «Волиньобленерго». Не менш відомий він волинянам як отаман Козацького стрілецького братства. У цього чоловіка вистачає запалу і на роботу на відповідальній посаді, і на влаштування масштабних заходів. ЯК КОЗАКУЄ ДИРЕКТОР З ТЕХНІЧНИХ ПИТАНЬ, дізнавайтеся на С. 4–5.

Уже вдруге працівники «Волиньобленерго» брали участь у спартакіаді серед організацій Волинської області, яку проводить ФСТ «Україна». Торік наша первинна профспілкова організація посіла третє місце, а цьогоріч виборола «золото». ПРО СПОРТИВНИЙ ТРІУМФ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГІВЦІВ» знає С. 2.

Волинські енергетики – то, либонь, одні з найталановитіших та найрізноплановіших людей нашого краю. Окрім основної професії, працівники «Волиньобленерго» з фантастичною регулярністю здобувають чемпіонські звання на спортивних змаганнях, виборюють призові місця на всеукраїнських конкурсах, беруть участь у західноукраїнських мистецьких виставках і майстер-класах. Чому НАЧАЛЬНИК АБОНВІДДІЛУ НІНА КОЗЯР СТАЛА ГЕРОЇНЕЮ ОБЛАСНОГО ТИЖНЕВИКА, шукайте на С. 6.

Щоп’ятниці в управління «Волиньобленерго» влаштовують благоустрій території, а ще енергетики не забувають про затишок і красу робочого місця. Чи не в кожному кабінеті на підвіконниках стоять різноманітні вазони. Серед жіноцтва особливу популярність мають ніжні й вибагливі фіалки. Натомість чоловіки віддають перевагу більш екзотичним рослинам. Навіть ЩОБ ВРЯТУВАТИ ЛИМОН, ЕНЕРГЕТИКИ ЛОВИЛИ СОНЕЧОК – усі деталі на С. 7.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»