ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Володимир Купчак брав участь у засіданні об'єднання роботодавців

Відбулося розширене засідання Волинського обласного об'єднання організацій роботодавців, участь у якому взяли керівники провідних підприємств області. Був серед запрошених і генеральний директор ПАТ «Волиньобленерго» Володимир Купчак.

У ході обговорення члени правління погодили питання порядку денного та регламент роботи. На розгляд  виносилися важливі моменти:

  • Про зміни в керівництві Федерації роботодавців України та шляхи забезпечення належних умов роботи бізнесу в сучасних умовах;
  • Про угоду між Волинським обласним об'єднанням організацій роботодавців та Волинською торгово-промисловою палатою;
  • Про  зміни до проекту Податкового Кодексу України та оцінка їх впливу на стимулювання бюджету та стабілізацію економіки.

Так, голова правління Володимир Цибульський повідомив присутнім, що 6 вересня Федерація роботодавців України більшістю голосів обрала нове керівництво. Воно, зі слів, доповідача, буде продовжувати представляти та захищати національний бізнес на найвищому національному та міжнародних рівнях.

Пожвавлений інтерес у членів правління та присутніх керівників викликала інформація щодо змін до Податкового кодексу України . Особливо два основні законопроекти: № 3357, розроблений податковим комітетом ВРУ під керівництвом Н. Южаніної, і № 3630, розроблений Кабінетом Міністрів України.

Переможцем став урядовий проект закону, на базі якого у 2016 році й буде побудовано роботу з удосконалення податкового закону, який передбачається ввести в дію з 1 січня 2017 року.

Спікерами у цьому питанні були директор ПАФ «Капітал-Аудит» Олександр Полікарчик та аудитор АФ «Аудит ФАГ» Ольга Домбровська. В ході розгляду проекту Податкового кодексу України було внесено ряд пропозицій, які направлено робочій групі для аналізу та використання.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»