ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Енергетики шукали нові кадри на «Profit day»

ПАТ «Волиньобленерго» брало участь у всеукраїнському проекті «День кар'єри «Profit day», який вдруге відбувся у Луцьку 13 жовтня. Організував захід «Молодіжний центр працевлаштування» за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

В обласному драмтеатрі зібралося понад 30 найпотужніших місцевих працедавців, освітяни та студенти, більшість серед яких поки не визначилися із майбутньою професією. На заході ПАТ «Волиньобленерго» представляв начальник відділу кадрів Едуард Орєхов. Студенти мали нагоду поспілкуватися з Едуардом Вікторовичем щодо актуальних вакансій у товаристві, ознайомитися з презентацією підприємства, а також залишити своє резюме.

Крім ярмарку вакансій, учні, студенти, безробітна молодь та інші зацікавлені особи могли брати активну участь у безплатних тренінгах: як проходити співбесіду, складати резюме, набути професійної та комунікативної компетенції тощо. Працедавці натомість отримали можливості презентації своєї компанії та пошуку потенційних робочих кадрів.

«День кар’єри «Profit day» має всеукраїнський масштаб, проводитиметься у 19 областях України. Координатори проведення заходу в Луцьку: Волинський обласний молодіжний центр праці, Молодіжний центр Волині, Волинський обласний та Луцький міський центри зайнятості та Волинська обласна громадська організація «Перспективи Волині».

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»