ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Волинські енергетики гостювали у львівських

Працівники оперативно-диспетчерської служби ПАТ «Волиньобленерго» у четвер, 20 жовтня з дружнім візитом відвідали Сокальський РЕМ ПАТ «Львівобленерго».

Для волинських енергетиків влаштували насичену екскурсію. Восьмеро працівників на чолі з начальником служби Дмитром Вітром та начальник служби релейного захисту і автоматики Володимир Левицький побували на ПС-110/6/6 кВ ЗХВ. На підстанції волиняни детально ознайомилися з обладнанням, схемами власних потреб та релейного захисту повітряних ліній 110 кВ.

Приймали делегацію з Волині начальник центральної диспетчерської служби ПАТ «Львівобленерго» Олег Халавка та головні інженери Сокальського та Шахтного РЕМів.

Енергетики сусідніх областей мали унікальну нагоду обмінятися досвідом. Оперативний персонал ПАТ «Волиньобленерго» ознайомився з робочими умовами працівників Сокальського РЕМу. Гостям продемонстрували диспетчерський щит, обговорили технічне облаштування та проблеми експлуатації електричних мереж 0,4–110 кВ. Окрім того, енергетики перейняли практичні навики оперативного управління мережами, ведення технічної та експлуатаційної документації.

Тож така практика обміну досвідом із суміжними енергопостачальними компаніями є запорукою ефективної та надійної роботи енергетиків.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»