ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


«Волиньобленерго» підбило підсумки анкетування споживачів

Для оцінки якості обслуговування споживачів підприємців і юридичних осіб відділами збуту філій товариства було проведено анонімне опитування.

Загалом проанкетовано понад 21% споживачів від загальної кількості, зокрема 950 юридичних осіб, 1 526 фізичних осіб-підприємців і 305 бюджетних установ.

2 465 (88%) респондентів задоволені отриманою довідковою інформацією та консультаціями працівників відділу збуту філій обленерго. На жаль, мають нарікання – 126 (4,5%). Якість обслуговування задовольняє 2 447 (88%) опитуваних, 166 (6%) зазначили, що ні. 2 514 (90%) респондентів зауважили, що працівники були ввічливими та уважно поставилися до їхніх питань. Тоді як 95 (3,4%) залишилися незадоволеними. 

Працівники відділу збуту філій оперативно вирішують проблеми після першого звернення. Це підтверджують 2 115 (90%) опитуваних, які звертались по вирішення питань. Лише 227 респондентів (8,2%) зазначили, що їхню проблему відтерміновували.

Опитування показало, що у відділі збуту філій немає проявів корупції.  Це підтверджує 2 739 (98,5%) опитуваних.

Споживачі не нарікають на роботу працівників відділу збуту, що засвідчує 2 691 респондент, а це 96,8 % від усіх опитуваних.

Пропозиції споживачів «Волиньобленерго» можна розділити на:

• вдячність за якісне обслуговування і відсутність зауважень до роботи відділів збуту філій, зокрема «Філія працює бездоганно», «Усе відмінно», «Цілком задоволені»;

• гостре акцентування на проблемах («Більше персоналу, щоб були менші черги», «Підпис та печатку не збирати по різних кабінетах», «Всі консультації та питання вирішувати в одному кабінеті», «Швидше реагування на заяви»);

• жартівливі побажання («Призначити День енергетика вихідним днем», «Більше посмішок», «Відсутність кави і цукерок»).

Інформацію про діяльність, послуги та тарифи споживачі отримують з:

• телебачення – 134 (14%);

• друкованих ЗМІ (газети, журнали) – 159 (17%);

• інтернету (зокрема сайт ПАТ «Волиньобленерго») – 264 (29%);

• особистого спілкування з працівниками ПАТ «Волиньобленерго» – 694 (77%).

504 (55%) опитуваних відповіли, що найбільш зручно отримувати інформацію та консультації щодо електропостачання та розрахунків на особистому прийомі. У письмовій формі обрали 175 (19%) респондентів. 212 (23%) перевагу надали інтернету (зокрема й особистий кабінет споживача). Для 167 (18%) респондентів найзручнішим способом стала пряма телефонна лінія.

Добросовісно сплачують рахунки 488 (54%) опитуваних. Серед причин, що заважають вчасно це зробити, 61 респондент назвали роботу банківських установ, на внутрішньо-організаційні причини нарікають 74, 232 пояснили затримку високими тарифами, 59 опитуваних просто забувають, 44 вказали на відсутність коштів в кошторисі/бюджеті.

Особистий кабінет юридичного споживача, який працює на сайті «Волиньобленерго» уже майже два роки, популярний серед споживачів. З його роботою ознайомлені 80% опитуваних. 

Анонімне опитування поводили впродовж серпня-вересня-жовтня. Каналами анкетування були:1) паперова анкета: скринька в приміщенні відділів збуту електроенергії філій; 2) електронна анкета: за посиланням на сайті, (також посилання надіслане за усіма наявними адресами електронної пошти); 3) телефонне опитування: операторами кол-центру – всіх користувачів, які надали номери телефонів.

ПАТ «Волиньобленерго» дякує споживачам за відповіді. Результати анкетування допоможуть покращити роботу відповідних структурних підрозділів та ухвалити ефективні управлінські рішення.

Усі результати опитування тут.

Інформаційно-аналітичний відділ,
прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»