ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Спартакіада-2016: нові масштаби, нові рекорди, новий рівень

Волинські енергетики продовжують писати свою спортивну історію. До чи не найбільш успішного сезону-2015/2016 колектив ПАТ «Волиньобленерго» додає в актив наймасштабнішу корпоративну спартакіаду. Вже маємо чемпіонів з пляжного волейболу (дівчата), дартсу, піднімання гирі, легкоатлетичної естафети, розпочато змагання з футзалу та чоловічого пляжного волейболу, а невдовзі завирують баталії на шахових і шашкових дошках, більярдних та тенісних столах. Навесні заплановано комплексний турнір «Козацькі забави», що об'єднає силові види спорту.

Цього тижня господарем змагань із кількох видів спорту став ковельський КЗ «НВК» ЗОШ І-ІІІ ст. № 13-колегіум» , педколектив якої відарбітрував на високому професійному рівні, за що вчителям окрема подяка. Годі передати, які пристрасті панували серед вболівальників під час жіночої легкоатлетичної естафети. Учасницям потрібно було подолати дистанцію в мішку, нести на ракетці тенісний м’яч, вести баскетбольний м’яч та скакати на скакалці.

Найспритнішими були представниці управління – показали результат 39,34 с. Вони й здобули звання чемпіонок 2016 року! «Срібло» дісталося  дівчатам Луцької міської філії (41,49 с), «бронза» – господаркам з Ковельської філії (43,26 с).

Підтримала колежанок з Єршова  і Світлана Делех, яка була найвлучнішою в дартсі – 69 очок. Звання призерів здобули Ольга Торбик з Луцької районної філії (64 бали) та Олена Панасюк (Старовижівська філія, 63).

Коли підіймати 16-кілограмову гирю першим (згідно з жеребом) взявся чинний чемпіон із Рожищенської філії, інші учасники жартували: «Поки він кидатиме гирю, ми і в магазин, і на каву встигнемо сходити». І справді, Віктор Савич  встановив новий рекорд спартакіади – зафіксував вагу 250 разів!

Друге місце виборов  Іван Спольник (Іваничівська філія, 125), третє – Юрій Поприч (Турійська філія, 122).

Апогеєм виплеску емоцій стали дводенні міні-футбольні змагання. Тут також «волиньобленергівці» можуть похизуватися – давно такого не було, щоб на «маленький футбол» заявилося аж 17 команд! І нехай в деяких протистояннях витонченого класичного футзалу було мало, однак з яким бажанням, якою жагою до перемоги керувалися гравці колективів. Чого лишень варта зустріч команди управління з Маневицькою філією. Так, лучани перемогли 3:2, але тричі (!) упродовж гри захисники виносили круглого з лінії порожніх воріт. Чи це не справжня боротьба до останнього подиху? Саме такої віддачі й бракує багатьом професійним спортсменам.

Тож за підсумками відбірного етапу в чотирьох групах до фінальної стадії вийшли команди управління, Луцької міської, Ратнівської та Камінь-Каширської філій ПАТ «Волиньобленерго». А це означає, що в грудні на нас очікує видовищний та гарячий фінал.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»