ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Волинські енергетики – чемпіони бліц-опитування з публічних закупівель

Працівники ПАТ «Волиньобленерго» здобули сертифікати навчального курсу в сфері здійснення публічних закупівель і виявилися найкращими серед слухачів.

Навчання тривало в Києві упродовж 27–28 жовтня. Удосконалювали знання у сфері публічних закупівель , в. о. заступника Генерального директора із загальних питань (голова тендерного комітету «Волиньобленерго»), Інженер відділу матеріально-технічного постачання (секретар тендерного комітету), , начальник претензійно-договірного відділу (член тендерного комітету), юрист претензійно-договірного відділу.

Навчальний курс охоплював основні принципи  здійснення публічних закупівель, зокрема й для підприємств, які провадять діяльність в окремих сферах господарювання відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі».

Окремо слід відзначити високу якість подання матеріалу лекторами та представниками Міністерства економічного розвитку і торгівлі, що забезпечували насичений навчальний процес в конструктивному двосторонньому діалозі.

За підсумками навчання організатори влаштували тренінг-практикум та бліц-опитування . Команда «Волиньобленерго» виявилася найбільш обізнаною у сфері публічних закупівель і заслужено здобула перше місце, що й засвідчує відповідна відзнака.  

Загалом підвищення кваліфікації здобували ще 17 осіб з усієї України, зокрема працівники комунальних підприємств, бюджетних установ та інші.

Курс «Публічні закупівлі України-2016, проведення закупівель в системі Prozorro» організувало столичне «Агентство тендерних процедур».

Окрім того, команда «Волиньобленерго» виконала усі завдання і за результатами навчання отримала сертифікати електронного закупівельного майданчика smarttender.biz.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»