ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Нашими суперниками будуть «Херсонобленерго», «Дніпрообленерго», «Сумиобленерго» та «Чернігівобленерго»

Відбулося жеребкування ХVІ Чемпіонату України з футзалу серед аматорських команд енергокомпаній. Процедура транслювалася наживо на каналі YouTube, тож учасники з усієї України мали змогу фіксувати результати онлайн.

Вперше у своїй історії позмагається за трофеї такого високого рівня збірна команда ПАТ «Волиньобленерго». Тож волинські енергетики стали одними з вісімнадцяти претендентів на міні-футбольне чемпіонство, яке цьогоріч розігруватимуть в Одесі з 28 листопада до 2 грудня.

Вісімнадцять колективів було поділено на «сіяні» та «несіяні», які за підсумками жеребу утворили 4 групи: «А» (5 команд), «В» (4), «С» (4) і «D» (5). Саме до останньої й потрапили дебютанти з Волині.

Таким чином, суперниками «Волиньобленерго» на футзальному майданчику Південної Пальміри будуть «Херсонобленерго», «Дніпрообленерго», «Сумиобленерго» та «Чернігівобленерго». Отож, тільки в групі ми зіграємо чотири гри. Продовжать боротьбу по дві команди з кожної підгрупи, які посядуть перше та друге місця.

Нагадаємо, збірна команда ПАТ «Волиньобленерго» сформована після власних корпоративних змагань із футзалу. До її складу увійшли працівники Ратнівської, Камінь-Каширської, Володимир-Волинської, Луцької районної філій та Управління. Вперше хлопці спробують свої сили на всеукраїнському рівні, то чому б дебютантам не стати відкриттям чемпіонату? Хто не вірить, той хай знає – у футзалі все буває.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»