ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Старт дано

Збірна команда ПАТ «Волиньобленерго» розпочала підготовку до ХVІ Чемпіонату України з футзалу серед аматорських команд енергокомпаній. Нагадаємо, що колектив волинських енергетиків буде дебютантом на міні-футбольних змаганнях всеукраїнського рівня, що відбуватиметься в Одесі з 28 листопада до 2 грудня.

Підготовка триватиме у формі навчально-тренувального збору та в режимі дворазових тренувань (ранкове та вечірнє та) з обідніми тактичними заняттями. Також тренерський штаб збірної запланував кілька спарингів проти футзальних клубів Волинської області.

Для урізноманітнення фізичної підготовки команди наставники вирішили влаштовувати ранкові тренування не лише у спортзалі, а й на свіжому повітрі. Перше таке заняття з легкої атлетики успішно відбулося на головній арені Волині – стадіоні «Авангард». Хоч бігати на морозці було не зовсім легко й комфортно, проте всі футболісти дістали неабиякий заряд позитиву.

Тож хлопці можуть сміливо зберігати фотографії, аби колись показувати онукам і казати: «Бачиш, внучку, як я хвацько грав, що аж «Авангарді» тренувався?».

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»