ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


У «Волиньобленерго» з'явився куточок спортивних досягнень

В холі управління ПАТ «Волиньобленерго» облаштували стенд із кубками, дипломами та грамотами, які вибороли команди товариства на різноманітних змаганнях за останні роки.

Відтепер не тільки відвідувачі  матимуть можливість детально ознайомитися з успіхами волинських енергетиків у тих чи тих видах спорту, а й самі працівники зможуть вивчати історію спортивних перемог колег.

У скарбничці «Волиньобленерго» упродовж останніх років нараховується понад двадцять кубків за призові місця у різних видах спорту. Енергетики неодноразово здобували загальнокомандні перемоги у спартакіадах серед галузевих комітетів профспілок, спортивних клубів та провідних колективів фізичної культури промислових підприємств. Команди «Волиньобленерго» мають в активі чимало дипломів та грамот. Окрім того, на стенді завбачливо залишили місце для майбутніх трофеїв енергетиків.

Нагадаємо, цьогоріч працівники товариства відстояли звання чемпіонів Волинської області зі стрільби. У відкритому особисто-командному чемпіонаті Волині обласного фізкультурно-спортивного товариства «Україна» з кульової стрільби лежачи енергетики  другий рік поспіль здобувають перше командне місце.

Загалом за 2015–2016 роки «волиньобленергівці» мають перемоги у шахах та шашках, підніманні гирі, настільному тенісі, пляжній американці та міні-футболі. 

До слова, влітку на території управління «Волиньобленерго» запрацювало спортивне містечко. В обідню перерву кожен охочих працівник може розім’яти м’язи на тренажерах або за сприятливої  погоди зіграти у пляжний волейбол.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»