ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


До футзального походу готові

Ми вже повідомляли, що збірна команда ПАТ «Волиньобленерго» розпочала підготовку до ХVІ Чемпіонату України з футзалу серед аматорських команд енергокомпаній. Нагадаємо, що колектив волинських енергетиків буде дебютантом на міні-футбольних змаганнях всеукраїнського рівня, що відбуватиметься в Одесі з 28 листопада до 2 грудня.

Процес підготовки відбувався у формі десятиденного навчально-тренувального збору в режимі дворазових тренувань (ранкове та вечірнє) з обідніми тактичними заняттями.

Для урізноманітнення фізичної підготовки команди наставники проводили ранкові тренування не лише у спортзалі, а й на свіжому повітрі. Два такі заняття з легкої атлетики були на головній арені Волині стадіоні «Авангард», а одне – в Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.

Для закріплення тактичних напрацювань було зіграно три спаринги – проти ФК «Духче» та двічі з ФК «Забороль». Хоча результат у таких матчах мав другорядне значення, все ж приємно, що у всіх трьох поєдинках сильнішими були енергетики.

Варто зазначити, що аби у гравців розвивалося просторове бачення гри, тренування провели у трьох спортзалах різної величини – на Вахтангова, 12 (базове приміщення тренувального збору), обласної ДЮСШ і Луцького національного технічного університету.

Тож тепер – поїздка, виступ та сподівання на удачу, без якої у футзалі важко. Нагадаємо, що суперники ПАТ «Волиньобленерго» по групі змінилися через те, що знялося із змагань Запоріжжя. Наразі ми гратимемо в квартеті С, де боротимемося за вихід до чвертьфіналу зі «Львівобленерго», «Полтаваобленерго» й «Чернівціобленерго».

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»