ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


«Волиньобленергівці» навчалися НR-стратегій

У суботу, 26 листопада начальник відділу кадрів ПАТ «Волиньобленерго» Едуард Орєхов став слухачем майстер-класу «Людина – проблема / Людина – задача. Як не помилитися?».

Під час двогодинного навчання Едуард Орєхов мав нагоду опанувати інструменти експрес-діагностики провідної системи мислення співрозмовника та інтегрували ці знання в особисту практику.

Тренер Наталія Ісаєва порушила актуальну проблему нематеріальної мотивації. Також вона наголосила на ризиках у кадрах, адже завершує навчання у школах/вишах молодь 1995–2000 років народження. А саме в той період був відчутний демографічний спад. Тож існує чималий ризик, що на ринку праці бракуватиме фахових кадрів.

Майстер-клас відбувався у цікавій формі діалогу. Тренер розділила слухачів на пари, аби кожен із них змоделював ситуацію для розв’язання певного завдання/ситуації. На вирішення проблеми було виділено десять хвилин. Зауважимо, що із поставленим завданням слухачі майстер-класу успішно впоралися.

За результатами навчання Едуард Орєхов опанував низку сучасних бізнес-інструментів, як виходити за рамки стереотипних рішень в управлінні персоналом.

Організували майстер-клас у тренінг-центрі EGO.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»