ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Володимир Купчак підтримав команду в Одесі

У понеділок, 28 листопада в одеському «Beit Grand Jewish Cultural Centre» відбулася церемонія відкриття ХVІ чемпіонату України з футзалу серед аматорських команд енергокомпаній.

Команда ПАТ «Волиньобленерго» стала дебютантом на міні-футбольних змаганнях всеукраїнського рівня. Бути новачком завжди непросто. І в такі моменти важливо знати, що за команду вболівають.  Приємно, що підтримати футболістів приїхав генеральний директор товариства Володимир Купчак. Володимир Романович поспілкувався із гравцями, поцікавився їхнім настроєм і функціональним станом. Жартами додав бойового духу хлопцям. 

Під час церемонії у вступному слові організатори відзначили команду волинських енергетиків як новачків. Побажали футболістам відмінного виступу і частіше зустрічатися на подібних турнірах.

Після представлення команд для учасників чемпіонату влаштували показ комедійної вистави «Ехать надо?». Блискуча гра одеських акторів подарувала футблістам чудовий настрій.

Нагадаємо, триває чемпіонат в Одесі з 28 листопада до 2 грудня. Команда «Волиньобленерго» змагається у групі С. За вихід до чвертьфіналу хлопці боротимуться з командами «Львівобленерго», «Полтаваобленерго» й «Чернівціобленерго».

Перший матч зіграють у вівторок, 29 листопада із збірною «Полтаваобленерго». У середу, 30 листопада змагатимуться із «Львівобленерго», а в четвер, 1 грудня – із «Чернівціобленерго».

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»