ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Енергетики вибороли футзальне «срібло»

У той час як основна команда нашого підприємства захищала честь товариства на Чемпіонаті України в Одесі, збірна первинної профспілкової організації ПАТ «Волиньобленерго» посіла друге місце в обласних змаганнях із міні-футболу.

Волинське обласне фізично-спортивне товариство «Україна» організувало відкритий турнір, присвячений пам’яті ветерана спорту Миколи Галузея.  За головний трофей змагалися чотири команди.

У першій грі міні-футболісти «Волиньобленерго» вирвали перемогу в команди СКФ «Україна» – 4:3. На футбольному майданчику з командою «Гудзон Модерн Експо» «волиньобленергівці»  зустрілися вперше. На жаль, обіграти новачків не вдалося. Під час третього матчу гравці «Волиньобленерго» нагадали суперникам, що вони – міцні горішки. У результаті команда «Богдан Моторз» виймала м’яч із своїх воріт сім разів, «волиньобленергівці» – тричі.

За результатами турніру першу сходинку посіла команда СКФ «Україна». Друге місце здобули футзалісти «Волиньобленерго». «Бронзовими» призерами стала команда «Гудзон Модерн Експо».

Турнір відбувався на аренах Волинського обласного ліцеї із посиленою військово-фізичною підготовкою. До слова, ритм змагань був доволі напружений. Між матчами футзалісти мали по10 хв на відпочинок.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»