ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


І знову Ратнівська філія

У святковий день Андрія Первозваного ПАТ «Волиньобленерго» підбило підсумки футзального сезону-2016. І підбило феєрично, адже був то сезон надій, сміливих спроб та перемінного успіху. Закінчення року увінчав фінальний етап міні-футбольного корпоративного чемпіонату, який було проведено на головному футзальному майданчику області – «Арені Спорт» («Адреналін Сіті»).

На урочистому відкритті фіналістів привітали перший заступник генерального директора ПАТ «Волиньобленерго» Ярослав Діжак та заступник генерального директора з економічної безпеки Юрій Касіянчук. Так, Ярослав Богданович побажав учасникам наснаги на гру та відсутності травм, а Юрій Дмитрович зичив аби переміг сильніший у чесній боротьбі.

Нагадаємо, що до фінальної стадії пройшло чотири команди, які стали переможцями своїх відбірних груп: Луцька міська філія, Управління, Камінь-Каширська та Ратнівська філії.

Справедливо зазначимо, що саме чинні чемпіони ратнівчани продемонстрували значно вищий рівень підготовки за інших. І нехай у суперників були не менш сильні в індивідуальному плані гравці, однак саме командна гра «жовто-синіх» цього дня стала взірцем.

Зіграності та розумінню з півслова Ратнівської філії можна було по-доброму заздрити, от щось протиставити – ні. За весь турнір вони пропустили всього раз – від Управління (в історію ввійшов Данило Дзюбинський), але це ніяк не вплинуло на результат.

Ратнівчани грали розкуто, розмашисто, швидко та прагматично, тому виграли усі три поєдинки з загальним рахунком 15:1. А ще мусимо відзначити толерантну поведінку стосовно опонентів, тож їхнє чемпіонство є цілком заслужене. Молодці. На вас рівняння.

Безкомпромісна боротьба розгорнулася за інші місця п’єдесталу пошани. Спочатку Управління нічого не змогло вдіяти з ешелованим захистом Камінь-Каширської філії (0:0), у той час як Луцьк-місто вирвало в тих-таки камінців мінімальну перемогу (2:1). Тож доля розпорядилася так, що розподіл призерів залежав від принципової битви міської філії (яку влаштовувала і нічия) й Управління (тут потрібні були три очки).

До слова, у цього протистояння давня історія, і, як жартують бувалі, нічим не гірше воно від «динамо-шахтарського». До слова, на минулій першості місто фінішувало срібним, а управлінці – бронзовими.

Цього разу у кожного були свої причини, що не дозволили зіграти у повну силу. В Управління на всеукраїнських змаганнях в Одесі травмувалася пара Козачок-Дзюбинський, тому кожен бігали на одній нозі. А Луцька міська філія грала дві гри поспіль, тому виглядала трохи втомленою.

Проте більш зібрано провели двобій гравці з Єршова,4, тому боротьба тривала до рахунку 3:0. Після цього городяни побігли вперед та оголили тили. Тож підсумком став розгром 7:0.

Отже, за результатами ігор золоті медалі виборола команда Ратнівської філії, другий щабель завоював строкатий колектив Управління, а третіми стали амбітні гравці Луцьк-міста.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»