ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Вийшов третій номер «Енергетика Волині»

З'явився друком третій номер корпоративного видання ПАТ «Волиньобленерго», присвячений професійному святу Дню енергетика.

ІУ цьому номері читайте про...

ІЗ ОДЕСИ – З ПЕРЕМОГОЮ. Кілька останніх років через об’єктивні причини волинські енергетики були зосереджені лише на внутрішніх корпоративних міні-футбольних баталіях. Наприкінці 2015 року все ж спробували свої сили в першості області, а вже у 20016-му стали чемпіонами Волині ФТС «Україна» з фут залу. Рішення брати участь у всеукраїнському форумі давалося непросто, однак за повного сприяння та цілковитого розуміння акціонерів, дирекції та профспілки товариства. Понад те, саме генеральний директор Володимир Купчак був ідейним натхненником того, що команда почала готуватися до змагань

АНАТОЛІЙ БУРІН ВИПУСТИВ ПЕРШИЙ «ЗАПОРОЖЕЦЬ», А ПОТІМ БУДУВАВ РЕСИ. Він рекордні 18 років очолював обленерго, знає кожного працівника в обличчя і саме йому найкраще відомі всі непрості та успішні періоди життя підприємства. Почесний президент ПАТ «Волиньобленерго» Анатолій Бурін у «Відвертій розмові» розповів, як нарощувало потужності енергогосподарство області.

ВІТРЯНІ МЛИНИ, ДИЗЕЛІ ТА МОДЕРНІЗАЦІЯ: З ІСТОРІЇ МАНЕВИЦЬКОЇ ФІЛІЇ. Перші дизельні електростанції Маневицького району розміщувалися у селах, де були промислові об’єкти – торфобрикетні заводи та лісопильні. Паралельно з роботою дизельних електростанцій у районі працювали ще одне джерело енергії – вітряні млини.

Є СЕРЕД НАС ВЖЕ Й ПОЛЯКИ. Маємо черговий привід для гордості – начальник інформаційно-аналітичного відділу Денис Бутолін здобув державний сертифікат Польщі, що засвідчує знання мови на рівні В1.

«ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГІВСЬКИЙ» БУХГАЛТЕР ОЦІНЮВАЛА КРЕАТИВ КОЛЕГ. Визначили переможців IV Всеукраїнського конкурсу «Кращий бухгалтер України-2016», який організували Всеукраїнський бухгалтерський клуб «Баланс», Міністерство фінансів України, Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, консалтингове агентство UBE. Приємно, що у складі поважного журі була Юлія Покидюк, начальник сектору бухгалтерії ПАТ «Волиньобленерго».

«ЕНЕРГЕТИЧНА» ДЕБЮТУЄ ГІМНОМ УКРАЇНИ. У ПАТ Волиньобленерго»  за результатами кастингу працівників створили хор. Відтепер «енергетична» капела буде окрасою всіх святкових заходів у товаристві. Та такою, що вокальним талантам  позаздрять продюсери  шоу «Х-фактор».

СТАРТУВАЛА РУБРИКА «ФОТОКЛУБ».  Тематика світлин – без обмежень, подати їх може кожен охочий фотолюбитель.  Отож, ловіть момент, фотографуйте і надсилайте! Рубрику розпочинаємо роботами Миколи Вареника, інженера групи режимів ОДС.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»