ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Діти енергетиків побували на новорічному святі

У середу, 4 січня для дітей працівників ПАТ «Волиньобленерго» у Волинському обласному театрі ляльок влаштували новорічно-різдвяне дійство «Незвичайні пригоди у новорічному лісі».

Понад 150 діток працівників філій товариства та управління із величезним задоволенням спостерігали за пригодами Баби Яги, Колектора, Барана, Снігуроньки та Діда Мороза. Варто зауважити, що режисери добре постаралися – герої вистави були сучасні, від їхніх жартів діти досхочу насміялися. Чого лише варта пані Колекторша – жінка у діловому костюмі та з хитрими намірами. За сюжетом підступна Баба Яга змовилася із Колектором та Бараном і хотіла позбавити діток свята. Проте на величезну радість малечі ці злі наміри не вдалося здійснити. До речі, майстерна гра акторів захоплювала не лише діток, а й дорослих.

Вистава відбувалася в ігровій формі. Діти змагалися у цікавих та активних конкурсах, навіть танцювали запальний танок разом із Снігуронькою. Звичайно, не обійшлося без хороводів біля ялинки. Кожна дитина отримала подарунок від Діда Мороза – набір кольорових олівців та альбом для малювання.

Організувала чудове свято у ляльковому театрі первинна профспілкова організація ПАТ «Волиньобленерго». До слова, уже другий рік поспіль мають нагоду подивитися новорічну виставу й діти працівників  філій товариства з усієї області.

Радісні, розпашілі від рухливих ігор і танців, сповнені приємних емоцій діти та батьки подякували за можливість побувати у справжній казці і за неймовірний позитив.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»