ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Спочатку колядки, а тоді до праці

У ПАТ «Волиньобленерго» робочий тиждень почався зі свята – працівників товариства привітали з Різдвом Христовим ченці Жидичинського Свято-Миколаївського монастиря та хор енергетиків.

«Коли людина відчуває, що Христос близько – це і є дух Різдва, – зауважив у привітальному слові намісник Жидичинського Свято-Миколаївського монастиря ігумен Костянтин. – Хай які ми далекі чи близькі до Бога, які пріоритети ставимо у житті, головне наше завдання – нагадувати, що 2017 років тому народився Христос, аби сказати: «Людино, я люблю тебе, хвилююся за тебе, турбуюся про тебе».

Ченці колядками привітали енергетиків із Різдвом і поділилися справжньою, непідробленою радістю від свята. Попри поважність, святі отці не соромилися жартувати. «А за ту колядку дайте шоколадку», –  додавали енергетиками позитивного настрою.   

Традиційна колядка «Добрий вечір тобі, пане господарю» звучала особливо тепло – ченці та енергетики виконали різдвяну пісню разом.

Варто зауважити, що усі колядки, як і заведено у добрих господарів, енергетики слухали стоячи.

Під оплески піднімався на сцену хор «Волиньобленерго». Колядували із незмінним атрибутом святкування Різдва – красивою зіркою.

Хористи здивували незаїждженим різдвяним репертуаром. Їхнє виконання колядки «В Різдвяну ніч» не залишило байдужим жодного глядача у залі.

До слова, «енергетичні» співачки та співаки мали другий виступ упродовж дня. Вранці вони колядували на селекторній нараді. Після концерту в управлінні поїхали у такі собі гастролі – співали різдвяних пісень у Луцькій районній та Луцькій міській філіях.

На завершення концерту генеральний директор Володимир Купчак подякував за колядки й за подарований чудовий настрій, побажав колегам здоров’я, наснаги та здійснення усього задуманого.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»