ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Тигри, пітони і повітряні гімнасти: дітям бійців АТО подарували особливе свято

Для дітей працівників ПАТ «Волиньобленерго», які воювали в АТО, влаштували поїздку на головне циркове новорічне дійство країни у Києві та відкриття ялинки в Івано-Франківську.

Учасник АТО, працівник Рожищенської філії «Волиньобленерго» Вадим Пастушак разом із сином Олександром побували на головній цирковій ялинці у Національному цирку України. Їм компанію склали демобілізований боєць Анатолій Васильчук із управління з двома синами. Вистава «Попелюшка» здивувала волинян яскравою програмою: тигри, пітони, крокодили, коні, голуби, шимпанзе...  На казковому балу було чимало заморських гостей, серед них дресирувальники хижих звірів, повітряні гімнасти, які щодуху поринали у світ небезпечних трюків, акробати, які вражали красою людського тіла.

В Івано-Франківську святкова програма складалася із двох частин: відкриття новорічної ялинки та вистави «По щучому велінню».

  • — В особливому захваті сини Роман та Богдан були від театральної казки. Хлопцям дуже сподобалася комедійна вистава і щира гра професійних акторів, – Анатолій Васильчук ділиться враженнями від вистави Івано-Франківського обласного театру ім. Івана Франка.         

Організували поїздку волинської малечі волонтери громадського об’єднання «Волинський координаційний центр допомоги учасникам АТО».  Як розповіла координатор Надія Дударь, незабутнє новорічне свято влаштували для родин загиблих, демобілізованих, поранених, переселенців. Загалом із Волині було більш як 50 діток.  До слова, мережа піцерій «Соло» забезпечила малят у дорогу безплатною піцою.

Поїздка дітей працівників «Волиньобленерго» відбулася за сприяння генерального директора товариства Володимира Купчака  та голови  первинної профспілкової організації Тетяни Папенко.

Завдяки таким подарункам маленькі хлопчики і дівчатка будуть сильними та ще більше вірити у добро.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»