ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Знаний енергетик Володимир Костяк відзначає 70-річний ювілей

Тривалий час він відповідав за безперебійне та якісне забезпечення електроенергією обласного центру Волині, а сьогодні, 19 січня, екс-директор Луцької міської філії ПАТ «Волиньобленерго» святкує славний ювілей.

У дитинстві Володимир Костяк мріяв бути інженером на великій електростанції. За п’ять кілометрів від його рідного села Обидів Кам’янко-Бузького району Львівської області розташовувалася Добротвірська електростанція. Вивчити як працює такий цікавий об’єкт, було його давньою мрією. Проте під час вступу до Львівського політехнічного інституту на спеціальність «електричні станції» абітурієнтові Костяку не вистачило одного бала. Хлопець хотів забирати документи із вишу, проте декан запевнив, що спеціальність «електропостачання» навіть краща, мовляв, можна працювати і у великому місті. Прогнози декана справдилися.

У лютому буде 41 рік, як Володимир Костяк безперервно трудиться у ПАТ «Волиньобленерго». Розпочинав із посади старшого інженера відділу капітального будівництва, потім працював заступником начальника, головним інженером, начальником Луцького міського району електричних мереж, директором Луцької міської філії, заступником генерального директора з інвестицій.

У 1989 році Володимир Костяк очолив колектив Луцької міської філії ПАТ «Волиньобленерго». Під його керівництвом 22 роки забезпечували електроенергією обласний центр Волині.

  • — Раніше працювати було набагато важче, – ділиться Володимир Костяк. – Ані потрібних матеріалів, ані інструментів практично не можна було дістати. Та й які ці інструменти були? Наприклад, відбійний молоток  важив 50 кілограмів, а зараз працюють імпортним, 12-кілограмовим. Переконаний, що економити на матеріалах чи обладнанні в енергетиці не можна. Адже якість роботи залежить не тільки від професіоналізму працівника, але і від того, яким інструментом він користується.

Пригадує, свого часу торгові об’єднання мали кваліфікованих енергетиків, які відповідно обслуговували усі продовольчі та промислові магазини Луцька.  

  • — Ми з цими енергетиками розмовляли, так би мовити, однією мовою, і проблем в технічному плані у нас з ними практично не було, – каже енергетик із понад 40-річним стажем. –  То зараз дрібні приватні підприємці часто економлять на цій посаді або беруть на таку роботу не досить кваліфікованих працівників. Тож у взаєминах з такими споживачами час до часу виникають непорозуміння.

Колеги знають Володимира Костяка як розважливу, помірковану, а головне – справедливу людину.  «Дайте мені проблему і я буду її вирішувати», – так можна сказати про нього як керівника. До того ж Володимир Костяк не ухвалює поспішних рішень. Коли колеги просять про допомогу, ніколи не відмовляє. Його багаторічну сумлінну роботу в сфері енергетики відзначено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, відповідний указ підписав Президент України.

Наразі Володимир Костяк продовжує працювати в дружному колективі ПАТ «Волиньобленерго». Йому, великому трудоголіку, годі всидіти вдома на пенсії.

Тож бажаємо ювіляру, щоб у серці було легко та сонячно від людської вдячності. Нехай ваш шлях й надалі буде наповнений новими злетами й досягненнями, а все добро повертається сторицею.

Колектив ПАТ «Волиньобленерго»