ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Оплачуймо електроенергію без черг і комісії онлайн – економимо час та гроші!

З 1 лютого 2017 року користувачі Особистого кабінету побутового споживача ПАТ «Волиньобленерго» зможуть оплатити електроенергію онлайн без комісії. Майже 20 тисяч споживачів матимуть можливість провести оплату в кілька кліків, не виходячи з дому.

ПАТ «Волиньобленерго» домовилося з платіжними системами iPay і Portmone щодо сплати повної вартості комісії товариством за проведення платежів споживачами Особистого кабінету картками Visa/Mastercard. Це дозволить розширити категорію споживачів, які сплачуватимуть без додаткових стягнень.

Оплата онлайн – це насамперед зручність, адже людям не треба стояти в черзі. Крім того, це на порядок вищий рівень захисту від шахраїв, оскільки в Особистому кабінеті оплачувати безпечно!

За два роки роботи Особистого кабінету в ньому зареєструвалося близько 20 тисяч споживачів, які здійснили оплату за електроенергію на понад 4 мільйони гривень.

Для ПАТ «Волиньобленерго» принципово важливо працювати в напрямку створення комфортного й швидкого обслуговування споживачів, а також йти в ногу з часом і створювати сучасні способи для отримання інформації, її звірки та оплати. Тож товариство буде розширювати ці можливості.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»