ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


На комісії облради енергетики розповіли про крадіжки трансформаторної оливи

Начальник відділу економічної безпеки та захисту інформації ПАТ «Волиньобленерго» Володимир Сиротюк брав участь у засідання постійної комісії Волинської обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією.

Представник волинських енергетиків повідомив, що останнім часом почастішали крадіжки трансформаторної оливи, що наносить матеріальні збитки та стає причиною вимкнення електроенергії.

Зі слів Володимира Сиротюка, при аварії трансформатор без оливи може «видати» не 220 вольт, а 380, що стане причиною виходу з ладу електроприладів в оселях селян. Тому місцевих жителів закликають повідомляти про осіб, які в селах зливають субстанцію з трансформаторів.

Начальник відділу економічної безпеки та захисту інформації ПАТ «Волиньобленерго» припустив, що використовують її як мастило для роботи мотопомп, якими «миють» бурштин. Також для опалення будинків і для функціонування мотопил.

Тож нагадуємо, якщо ви помітили відчинену трансформаторну підстанцію, побачили роботи щодо демонтажу ліній або обладнання підстанцій людьми, які не є представниками «Волиньобленерго» (це легко розпізнати по спецодягу), – якнайшвидше повідомте на номер Національної поліції 102 або за єдиним багатоканальним номером кол-центру ПАТ «Волиньобленерго» 0-800-21-01-31 (цілодобово, без вихідних та святкових днів).

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»