ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Володимир Купчак у Маневичах обговорив проблеми енергетики поліського регіону

У п'ятницю, 17 лютого, генеральний директор ПАТ «Волиньобленерго» провів робочу зустріч із представниками сільських та селищних громад Маневицького, Любешівського і Камінь-Каширського районів.

Окрім гендиректора Володимира Купчака, ПАТ «Волиньобленерго» представляли директор із комерційних питань Дмитро Іванов, директор з технічних питань Володимир Перчук та начальник юридичного управління Вадим Боричевський. Разом із народним депутатом від округу № 23  Іриною Констанкевич та делегатами від громад трьох поліських районів вони обговорили проблеми електроенергетики.

Зокрема на розгляд виносилися питання передачі відомчих ліній на баланс «Волиньобленерго», приєднання до мережі нових забудовників, збільшення потужностей, надання дозвільних документів, вуличне освітлення тощо.

У результаті тригодинних перемовин, що відбувалася у формі активного діалогу, вдалося розв’язати низку особливо нагальних питань. Найбільш масштабні проблеми вимагають втручання місцевих бюджетів та законотворчої ініціативи. Окрім того, учасники  подякували за можливість влаштування такої зустрічі і домовилися про подальшу співпрацю.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»
Фото зі сторінки Наталки Петрук
та Олександра Самчука (Facebook)