ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


У «Волиньобленерго» концертом відзначили найжіночніше свято

Напередодні 8 Березня чоловіки-енергетики привітали колежанок із святом весни та краси. Для працівниць ПАТ «Волиньобленерго» влаштували концерт, нагородили преміями, подарували квіти, солодкі презенти і чудовий святковий настрій.

Окрасою цьогорічного 8 Березня і «цвяхом програми» став виступ «енергетичного» хору.  Співаки й співачки дебютували на сцені у День енергетика. Відтак у товаристві започаткували нову традицію – жодний святковий захід не обходиться без виступу вокальних талантів «Волиньобленерго». Цього разу хор запросили у Рожищенську філію.

Ведучі Ольга Маркевич та Олег Кравчук розпочали концерт із привітання рожищенських жінок-енергетиків із чудовим весняним святом. Годі передати захват працівників філії від виступу «енергетичного» хору. Милозвучний спів лише додавав приємних емоцій до поздоровлення директора Рожищенської філії ПАТ «Волиньобленерго»  Миколи Cтасюка. 

Окрім святкової програми, були  теплі слова, квіти й солодощі. Микола Васильович подякував за сумлінну працю й побажав щастя, здоров’я,  вічної краси та молодості.

В управлінні теж організували святковий концерт. Генеральний директор ПАТ «Волиньобленерго» Володимир Купчак у привітальній промові зазначив, що попри суперечки у суспільстві щодо цього свята, в товаристві не бачать підстав, аби не привітати чарівних жінок. 

– Відчув, що весна почалася, коли побачив усміхнених, як квіточки, наших дівчат, – робив компліменти Володимир Купчак.

Він додав, що вдвічі приємніше поздоровляти жінок-енергетиків.  Побажав прекрасній половині людства добра, здоров’я і головне – весни в душі.

Саме завдяки жінкам світ наповнюється добром і любов’ю. Такими словами ведучі свята анонсували веселу пісню «В очереті». Від хорового виконання композиції «Мамина коса» не в одного у глядацькому залі на очах з’явилися сльози… Адже людство існує лише тому, що в ньому є материнська любов.

Бадьорі, настроєві  пісні «Гай зелененький», «Я весела, жартівлива», «Ти до мене не ходи», «Ой ти, чи не ти по гриби ходила»  викликали щиру усмішку та бажання підспівувати хористам. Як зазначив Володимир Купчак, співаків «Волиньобленерго» можна сміливо відправляти на «Євробачення».

Почесний президент ПАТ «Волиньобленерго» Анатолій Бурін як найбільш досвідчений чоловік і людина, яка майже 20 років очолювала товариство, подякував жінкам-енергетикам за працю.  Емоційно, сердечно він розповів, що без них годі уявити роботу товариства. Почесний президент побажав жінкам здоров’я, краси й пожартував, що 8 Березня свято й для чоловіків, адже вони чи не найбільше його відзначають.  

Завершився концерт-привітання традиційною святковою піснею «Многая літа». Як заведено в українців, її енергетики слухали стоячи.

<

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»