ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Енергетики дякують підприємствам Волині за зменшення навантаження у пікові години

ПАТ «Волиньобленерго» висловило щиру подяку підприємствам області за якісне та своєчасне впровадження заходів щодо зменшення навантаження й раціоналізації споживання електричної енергії.

Перенесення роботи однієї зі змін на нічні години доби (або відкориговані графіки роботи підприємства) дали змогу зменшити навантаження пікових годин. Це мінімізувало ризики порушення балансу споживання та виробітку електричної енергії, відтак вдається уникати застосування графіків обмежень споживання електричної енергії і потужності, некерованих відключень електричної енергії.

Енергетики Волині дякують  за вашу відповідальність та розуміння важливості енергетичної безпеки України як одного з найважливіших напрямків економічної політики держави.  Висловлюємо впевненість у збереженні сформованих дружніх відносин і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Нагадаємо, ПАТ «Волиньобленерго» через напружену ситуацію в енергетичній сфері України  звернулося до споживачів (лист від 17.02.17) із проханням долучитися до заходів, які спрямовані на забезпечення стійкості енергосистеми в період введення надзвичайного стану. Товариство повідомило про необхідність розробити та застосувати комплекс заходів зі зниження навантаження, а споживачі Волині відгукнулися.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»