ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


У «Волиньобленерго» відбулася конференція трудового колективу

У п'ятницю, 31 березня у ПАТ «Волиньобленерго» на загальних зборах (конференції) трудового колективу делегати з усіх структурних підрозділів товариства схвалили проект колективного договору між власником (роботодавцем) та трудовим колективом ПАТ «Волиньобленерго» на 2017 рік і затвердили нові правила внутрішнього трудового розпорядку.

Конференцією трудового колективу також були підведені  підсумки виконання колективного договору за 2015-2016 роки

Голова профкому первинної профспілкової організації Тетяна Папенко розповіла про основні показники виконання колективного договору. Зокрема,  це відсутність заборгованості з виплати заробітної плати і її своєчасна виплата, видача спецодягу, спеціального харчування, надання відпусток, проведення виплат матеріальної допомоги на оздоровлення, організація заходів із оздоровлення працівників товариства, дітей 7–14 років, дітей-інвалідів та дітей-сиріт працівників товариства.

Делегати конференції визнали колективний договір за 2015–2016 роки повністю виконаним.

Укотре ознайомив представників трудового колективу товариства  з  проектом колективного договору на 2017 рік перший заступник генерального директора – член Дирекції  Ярослав Діжак. Начальник юридичного управління – член Дирекції Вадим Боричевський повідомив про необхідність затвердження правил внутрішнього трудового розпорядку у новій редакції.

Перед ухваленням проекту нового колективного договору тривала клопітка робота. У філіях «Волиньобенерго», управлінні, виробничих службах проводили збори трудових колективів, де обговорювали такий важливий для товариства документ. 

У підсумку делегати конференції з усіх філій, інших структурних підрозділів товариства прийняли рішення про схвалення проекту колективного договору на 2017 рік. Також затвердили правила внутрішнього трудового розпорядку.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»