ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Енергетики здійснили мрію маленького хлопчика

Працівники ПАТ «Волиньобленерго» допомогли другокласнику Владиславові Кальчику втілити велику мрію – електрифікувати дачний будинок.

Торік Владислав попросив у Святого Миколая несподіваний як для другокласника подарунок – трифазний лічильник, щиток та дві лампочки. Керівництво «Волиньобленерго» не оминуло увагою юного енергетика й здивувало омріяними подарунками. Тоді Владислав розповів, що для електричних дослідів йому вже бракує місця у квартирі. Тож хотів би самотужки електрифікувати дачний будинок. Там мають намір разом із батьком Олегом Кальчиком облаштувати спільну майстерню.

У четвер, 6 квітня ще одна велика мрія маленького хлопчика здійснилася. Заступник директора з технічних питань Роман Рожило із працівниками Луцької районної філії ПАТ «Волиньобленерго» допомогли електрифікувати Владиславову дачу.

У пригоді стали подарунки від «Волиньобленерго» – інтелектуальний лічильник електроенергії, що може передавати дані через інтернет, а також СІП-кабель (самонесучий ізольований провід).

Владислав із захватом допомагав енергетикам. Подавав затискачі й інструменти, тягнув кабель, навіть роздавав поради. Попри доволі холодну погоду, хлопчина ні на мить не залишав робочий процес. Малого енергетика цікавило абсолютно все!

Виявилося, що Владислав ще й геройський хлопець. Напередодні його вкусила бджола. Із опухлим обличчям він таки пішов у школу, писав диктант із англійської, хоч і бачив текст одним оком.   

– Привіт, головний енергетику! –  поздоровався з Владиславом електрик масиву Діброва.  Під час робіт із електрифікації дачного будиночка  він приїхав у гості до Кальчиків. Каже, що сусід-другокласник уже став місцевою знаменитістю.

За кілька годин дачний будинок електрифікували. Щасливий Владислав інспектував лічильник і ліхтар на електроопорі. До слова, ліхтар у Кальчиків – перший на вулиці. Батько Олег розповів, що син хвилюється не лише за себе, а й за сусідів. Пропонував йому зібрав гроші із жителів вулиці й облаштувати її освітленням.  

На спеціальних приладах у майстерні Владислав матиме уже комфортні умови для електричних дослідів. Юному енергетику не позичати цікавості до електроенергетики, тож сподіваємося на його винаходи і відкриття.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»