ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


«Волиньобленерго» офіційно попередило «Луцькводоканал» про вимкнення

Луцька міська філія повідомляє, що станом на 10 квітня 2017 року КП «Луцькводоканал» не провело відповідні розрахунки на умовах укладеного договору з товариством про постачання електроенергії.

Заборгованість за спожиту активну електроенергію складає  8 551 680,18 грн, реактивну енергію 74 089,02 грн, не враховуючи штрафних санкцій. Сума відповідає майже тримісячному споживанню електроенергії цим підприємством.

Як повідомив директор з комерційних питань Дмитро Іванов, за останні два-три місяці на різних засіданнях не один раз порушували питання заборгованості КП «Луцькводоканал». Проте не надійшло жодної пропозиції чи терміну сплати заборгованості. Тож у ПАТ «Волиньобленерго» просто вимушені вдатися до таких різких рішень.

За несплати платежів до 18 квітня 2017 року Луцька міська філія припинить постачання електроенергії з 10:00 19 квітня на об’єкти, що належать КП «Луцькводоканал»:

  1. Виробнича база, вул. Січова, 16.
  2. Адміністративне приміщення по вул. Дубнівській.
  3. КНС 5, 5А (Л 7-02 на РП 7, ТТП 5).
  4. КНС 6 (ТП-272, ЛЕП-2).
  5. Омелянівський водозабір (Л-121 на ПС-104,ВН Л 56/83).

Відновлення електропостачання можливе за умови сплати заборгованості та відшкодування витрат на відновлення електропостачання.

Про припинення електропостачання об’єктів водоканалу офіційно проінформовані в.о. Луцького міського голови Ігор Поліщук, начальник інспекції Держенергонагляду у Волинській області Віктор Лукашук.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»