О С О Б И С Т И Й    К А Б І Н Е Т
П О Б У Т О В О Г О  С П О Ж И В А Ч А

С П Л А Т И Т И    O N L I N E
О С О Б И С Т И Й    К А Б І Н Е Т
С П О Ж И В А Ч А -

Ю Р И Д И Ч Н О Ї    О С О Б И

«Волиньобленерго» офіційно попередило «Луцькводоканал» про вимкнення

Луцька міська філія повідомляє, що станом на 10 квітня 2017 року КП «Луцькводоканал» не провело відповідні розрахунки на умовах укладеного договору з товариством про постачання електроенергії.

Заборгованість за спожиту активну електроенергію складає  8 551 680,18 грн, реактивну енергію 74 089,02 грн, не враховуючи штрафних санкцій. Сума відповідає майже тримісячному споживанню електроенергії цим підприємством.

Як повідомив директор з комерційних питань Дмитро Іванов, за останні два-три місяці на різних засіданнях не один раз порушували питання заборгованості КП «Луцькводоканал». Проте не надійшло жодної пропозиції чи терміну сплати заборгованості. Тож у ПАТ «Волиньобленерго» просто вимушені вдатися до таких різких рішень.

За несплати платежів до 18 квітня 2017 року Луцька міська філія припинить постачання електроенергії з 10:00 19 квітня на об’єкти, що належать КП «Луцькводоканал»:

  1. Виробнича база, вул. Січова, 16.
  2. Адміністративне приміщення по вул. Дубнівській.
  3. КНС 5, 5А (Л 7-02 на РП 7, ТТП 5).
  4. КНС 6 (ТП-272, ЛЕП-2).
  5. Омелянівський водозабір (Л-121 на ПС-104,ВН Л 56/83).

Відновлення електропостачання можливе за умови сплати заборгованості та відшкодування витрат на відновлення електропостачання.

Про припинення електропостачання об’єктів водоканалу офіційно проінформовані в.о. Луцького міського голови Ігор Поліщук, начальник інспекції Держенергонагляду у Волинській області Віктор Лукашук.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»