ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Діти виготовили для «Волиньобленерго» ексклюзивні листівки

Вихованці арт-студії «Пятерня» зробили понад 100 оригінальних великодніх листівок, якими ПАТ «Волиньобленерго» привітає з Великоднем своїх друзів та партнерів по всій Україні.

Ідея таким чином популяризувати творчість обдарованих дітей із Волині  належить генеральному директору ПАТ «Волиньобленерго»  Володимирові  Купчаку. Аби підтримати мистецький дух вихованців, він запропонував допомогу керівникові арт-студії «Пятерня» Тетяні Мялковській. 

Упродовж місяця учні «Пятерні» виготовляли великодні листівки. Діти не стримували фантазії у творчості – є поштівки на будь-який смак: від зображень традиційних українських писанок до весняних птахів.

Громадська організація «Пятерня» має художній і соціальний напрямки. У художній входить однойменна арт-студія, яка діє 15 років. Тут навчаються діти від п’яти років до сімнадцяти. Професійні художники-викладачі навчають малюванню, творче і культурне виховання засновано на патріотичних засадах.

Кошти, які перерахувало «Волиньобленерго» за подаровані листівки, використають на підтримку громадської організації: для закупівлі художніх матеріалів, фарби, інших додаткових витрат для дитячої студії. 

– Ми дуже вдячні за таку допомогу, – каже Тетяна Мялковська. –  Не маємо державних дотацій. Працюємо повністю на фінансовій підтримці батьків, які роблять благодійні внески. З  них кошти йдуть на опалення, оренду приміщення, закупівлю художніх матеріалів, утримання викладачів професійних художників. Працювати нам надзвичайно важко, тож ще раз дякую за підтримку дитячої творчості.

У «Пятерні» діти займаються малюванням та різними видами мистецтва. Чимало учнів тут готуються до вступу до вишів. Вихованці арт-студії навчаються в університетах Кракова, Варшави, Любліна, Львова, Києва. Також є випускники, які завершили навчання і працюють дизайнерами, художниками, архітекторами, декораторами.

Практикують арт-терапевтичні заняття для дітей з особливими потребами, хворими на аутизм, з утрудненням інтелектуального та фізичного розвитку. Крім того, у «Пятерні» опікуються сиротинцем у Заболотті, двічі на рік проводять там арт-терапевтичні семінари, облаштували мистецьку кімнату. А ще для вихованців арт-студії влаштовують мистецькі табори в горах. 

Також при громадській організації діє благодійний проект «Арт-постріл» для реабілітації бійців АТО та їхніх родин засобами арт-терапії.  Мистецьку терапію організовують для ветеранів та їхніх родин, вдів, дітей та матерів загиблих атовців. За час роботи «Арт-пострілу» викладачі студії працювали із понад 500 військовими. Створено більш як 1 500 картин, організовано 14 виставок у Брюсселі, Варшаві, Львові, Києві, Луцьку. Після підсумків проекту «Зцілення іконою» держава придбала 13 образів для довічної експозиції у Музеї ікони. До слова, військові й у образах не залишали воєнної тематики – малювали ікони, інкрустовані кулями.  

Багато малюнків, ляльок-мотанок вихованці «Пятерні» відправляють на Східну Україну. Керівниця арт-студії розповідає, що хлопці у зоні АТО плачуть, кажуть, що це така теплота, така приємність із дому…

Генеральний директор «Волиньобленерго» Володимир Купчак доєднався до великодньої акції арт-студії «Пятерня», аби через листівки популяризувати українські мистецькі традиції, а також підняти самооцінку дітей та виділити їхню творчу роботу.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»