ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Робити екстремальні селфі на опорах небезпечно для життя

В Україні підлітки задля ефектних фотознімків нехтують правилами перебування поблизу діючих енергооб'єктів (ліній електропередачі, трансформаторних підстанцій тощо), тоді спроби зробити «круте селфі» обертаються серйозними проблемами для здоров'я і життя.

Аби запобігти випадкам травматизму при спробах зробити екстремальну фотографію на об’єктах електромереж, ПрАТ «Волиньобленерго» нагадує: об’єкти електричних мереж та їхні конструктивні елементи – це не місце для розваг. Пам’ятайте, ефектна фотографія на опорі може стати вашим останнім знімком в житті!

Молоді люди, забираючись на електроопору, не задумуються про небезпеку, на яку наражають себе. Є велика імовірність, що будь-який інцидент, пов’язаний з порушенням правил безпеки на енергооб’єкті, може мати трагічний результат. Опіки, переломи, травми внутрішніх органів можуть стати наслідком ураження електричним струмом і падіння з висоти.

ПрАТ «Волиньобленерго» закликає обдумано ставитися до свого здоров'я та життя. Дотримуйтеся правил безпеки поблизу об’єктів енергетики. Звертайте увагу на попереджувальні знаки на енергооб’єктах. «Стій! Напруга! »,«Не влазь! Уб’є » – це попередження про реальний ризик для життя та здоров’я.

Нагадуємо, уздовж повітряних ліній електропередачі встановлена охоронна зона у вигляді земельної ділянки і повітряного простору:

  • 2 метри – для повітряних ліній напругою до 1 кВ;
  • 10 метрів – для повітряних ліній напругою до 20 кВ;
  • 15 метрів – для повітряних ліній напругою 35 кВ;
  • 20 метрів – для повітряних ліній напругою 110 кВ;
  • 3 метри – від огорожі або споруди за периметром трансформаторних підстанцій;
  • 1 метр – від підземних кабельних ліній електропередачі.

Також у жодному разі не можна наближатись на відстань менш як вісім метрів до оголених проводів, які лежать на землі.

Не будьте байдужими, якщо ви стали свідком будь-яких небезпечних інцидентів або пошкодження електрообладнання, повідомляйте у цілодобову безплатну лінію кол-центру ПрАТ «Волиньобленерго» 0-800-21-01-31.

Пам’ятайте, будь-які дії поблизу об’єктів електроенергетики – невиправданий ризик, який може вартувати здоров'я та життя!

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»