ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


У «Волиньобленерго» стартував Тиждень охорони праці

З нагоди Всесвітнього дня охорони праці, який щорічно відзначають 28 квітня, у ПрАТ «Волиньобленерго» заплановано низку заходів під девізом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці». Тиждень охорони праці триває  з 24 до 28 квітня.

Левова частка в організації заходів належить службі охорони праці та пожежної безпеки ПрАТ «Волиньобленерго».

Тиждень охорони праці насичений великою кількістю пізнавальних і корисних заходів. Також заплановано впровадити додаткові організаційно-технічні заходи з метою підвищення рівня безпеки й умов праці:

  • провести позачерговий огляд технічного стану автотранспортних засобів, перевірити проведення позапланових інструктажів з охорони праці, безпеки руху на дільницях ГМіТ, проведення передрейсових медичних оглядів водіїв автотранспортних засобів;

  • влаштувати зустрічі з трудовим колективом з питань дотримання вимог законодавства про охорону праці;

  • провести селекторну нараду з ОП в товаристві, проаналізувавши роботу структурних підрозділів, щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві, підвищення рівня безпеки та умов праці.

Інженери служби охорони праці та пожежної безпеки влаштують відкриті уроки «28 квітня – Всесвітній день охорони праці» для учнів та студентів навчальних закладів. Адже на сучасному етапі розвитку виробництва безпека праці як галузь практичної діяльності, що спрямована на створення безпечних і нешкідливих умов праці, набуває все більш важливого значення. Для найменших діток, яким складно охопити інформацію, небезпеку ураження електричним струмом пояснюватимуть за допомогою пізнавальних листівок та плакатів в ігровій формі.

Одним із найбільш важливих серед запланованих заходів у  «Волиньобленерго» – вшанування пам’яті загиблих на виробництві.  Працівники товариства за участі  первинної профспілкової організації ПрАТ «Волиньобленерго» допоможуть рідним в облаштуванні могил, покладуть квіти і пом’януть колишніх колег хвилиною мовчання. Не залишать без матеріальної допомоги родини загиблих та інвалідів праці. 

Окрім того, профком товариства підведе підсумки конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

Заплановані заходи до Тижня охорони праці у «Волиньобленерго» доводять, що пріоритетним у роботі товариства насамперед є здоров’я та життя працівників, а дотримання усіх вимог охорони праці та техніки безпеки їх гарантують.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»