ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


«Волиньобленерго» впроваджує автоматизовану систему техобслуговування та ремонтів

ПрАТ «Волиньобленерго» запустило у роботу кілька стартових модулів нового програмного забезпечення «АСТОР» – автоматизовану систему технічного обслуговування та ремонтів. Для пришвидшення впровадження АСТОРу в товаристві влаштували спеціальні навчання для керівників, інженерів виробничо-технічних служб управління та філій «Волиньобленерго».

Комплексна прикладна програма має забезпечити підвищення ефективності експлуатації електричних мереж, автоматизувати процеси керування технічним обслуговуванням та ремонтами. Завдяки АСТОРу в автоматичному режимі формуватимуть потрібну технічну, звітну та аналітичну документацію по структурних підрозділах і по товариству загалом.

АСТОР оптимізує роботу працівників, обліковуватиме трудові затрати служб, дозволить відкинути суб’єктивний фактор в оцінюванні технічного стану енергооб’єктів товариства.

Нова автоматизована програма суттєво пришвидшить і спростить процес формування поопорних схем ліній електропередач, схем підстанції, кабельних ліній, радіорелейного зв’язку, кабельних ліній зв’язку, релейного захисту та автоматики.

Курує впровадженням нового програмного забезпечення і навчання працівників радник з технічних питань першого заступника генерального директора ПрАТ «Волиньобленерго» Микола Тимченко та заступник начальника служби розподільчих мереж Павло Ходомай.  

АСТОР уже впровадили у всіх філіях ПрАТ «Волиньобленерго». Навчання відбувалося у кілька етапів, аби чітко налагодити роботу програмного забезпечення і максимально уникнути проблемних питань.  

На наступні роки у ПрАТ «Волиньобленерго» заплановано додавати нові програмні модулі, аби розвинути та вдосконалити автоматизовану  систему техобслуговування та ремонтів.

Розробник програмного забезпечення АСТОР має успішний досвід впровадження свого програмного продукту «АСТОР» в ряді енергопостачальних компаній: ПАТ «Львівобленерго», ПАТ «Прикарпаттяобленерго», ПАТ «Тернопільобленерго», ПАТ «Закарпаттяобленерго».

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»