ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Звернення Генерального директора з нагоди Дня пам'яті та примирення і
Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Шановні ветерани та колеги!

Вітаю вас із Днем пам'яті та примирення і Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Народ України втратив неймовірно велику кількість синів і доньок у цій світовій трагедії. Не шкодуючи себе, українці героїчно й мужньо виборювали для світу свободу від нацистських загарбників. Ми пишаємося славою тих, хто здобув очікуваний мир світу та Україні, схиляємо голови перед пам'яттю загиблих у Другій світовій війні.

У сьогоденних умовах переосмислюємо слова «війна», «ветеран», «подвиг», «герой». Кожен серед нас зберігає у душі щиру гордість за своїх дідів та батьків, які захищали рідну землю.
Низько вклоняємось вам – тим, хто вистояв і переміг у війні, хто віддав життя задля миру і спокою. Пам’ять про полеглих непідвладна часу, як непідвладна любов та шана до Батьківщини.

Протягом шести опалених болем і слізьми років ви відстоювали незалежність рідної землі. Ваш приклад для українських військовослужбовців, які сьогодні боронять суверенність України, надає впевненості. Дякую, дорогі ветерани! Бажаю вам міцного здоров’я, люблячих родин поряд та якомога довшого життя. Нехай у ваших домівках завжди панують мир, спокій і достаток.

З повагою
Генеральний директор
ПрАТ «Волиньобленерго»
Володимир Купчак