ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


«Волиньобленерго» шукало молодих, обдарованих спеціалістів

У середу, 17 травня у луцькому Палаці учнівської молоді відбувся день кар'єри «Profit day». ПрАТ «Волиньобленерго» уже вдруге взяло участь у цьому масштабному всеукраїнському проекті.

Захід влаштовують для молодих та активних лучан, які готові до співпраці і хочуть реалізуватися. Проект «Profit day» допомагає  створити сприятливе середовище для формування молодіжного ринку праці.

Директор з технічних питань Володимир Перчук поспілкувався із студентами та школярами щодо актуальних вакансій у «Волиньобленерго», розповів про роботу підприємства, зокрема молодих людей цікавило питання навчання у товаристві. Із короткої презентації молодь дізналася, що потрібно вміти і знати про електроенергетику та які перспективи чекають на тих, хто пов’яже себе із сучасними професіями.

Загалом у Палаці учнівської молоді зібралося понад 30 найбільш потужних місцевих підприємств, школярі, студенти, більшість серед яких поки не визначилися із майбутньою професією.

Упродовж «Profit day» працедавці влаштовують презентації підприємств, проводять семінари, тренінги, майстер-класи, приймають резюме від кандидатів на працевлаштування.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»