ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Енергетики обговорили концептуальні питання на нараді НКРЕКП

У середу, 24 травня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг провела спеціальну нараду. Серед запрошених для обговорення важливих питань були генеральний директор ПрАТ «Волиньобленерго» Володимир Купчак, директор з технічних питань Володимир Перчук, директор з економіки та фінансів Віталій Коберник, в. о. начальника управління з інвестицій Іван Ващук.

Головна  тема наради  –  концептуальні  питання, пов’язані з можливістю запровадження стимулюючого регулювання для енергопостачальних компаній з 1 жовтня 2017 року.

Зокрема обговорили детальний план-графік впровадження стимулюючого регулювання для енергопостачальних компаній, підходи щодо формування складу заходів інвестиційних програм на 2017–2018 роки в умовах впровадження стимулюючого регулювання, концепції розвитку автоматизованих систем обліку.

Також порушили питання запровадження механізму щодо проведення відкритих обговорень інвестиційних програм ліцензіатів НКРЕКП, передбаченого проектом постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до порядку формування інвестиційних програм ліцензіатів з передачі та постачання електричної енергії».

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»