ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Делегація «Волиньобленерго» відвідала хмельницьких колег

Нещодавно директор з технічних питань ПрАТ «Волиньобленерго» Володимир Перчук, радник з технічних питань першого заступника генерального директора Микола Тимченко, заступник директора з технічних питань Святослав Дмитроца, заступник директора з комерційних питань Андрій Грабань відвідали з ознайомчим візитом ПАТ «Хмельницькобленерго».

Щонайперше енергетиків «Волиньобленерго» цікавив обмін досвідом щодо шляхів впровадження у провідних світових енергокомпаніях систем smart grid.

Процедура створення розумних мереж передбачає п’ять складових:

1. Інтелектуальна електромережа – побудова системи моніторингу та контролю електромереж, побудова системи прогнозування відмов та відновлення електромереж.

2. Інтелектуальний будинок – розподілена інтелектуальна система обліку, побудова системи автоматичного енергоменеджменту.

3. Інтелектуальний транспорт – побудова загальнонаціональної зарядної інфраструктури, побудова системи керування електроавтомобілями на основі ІКТ.

4. Інтелектуальна відновлювальна енергетика – створення високорозмірних комплексів генерації електроенергії на основі нетрадиційних та відновлювальних джерел енергії, розвиток установок накопичувальної енергії великої потужності.

5. Інтелектуальний електричний сервіс – розвиток гнучких систем ціноутворення, розвиток систем торгівлі споживання електроенергії.

Наразі у «Волиньобленерго» розглядають перші два пункти – інтелектуальну мережу та будинок як перші кроки у реалізації програми розумних систем.

Під час поїздки волинські та хмельницькі енергетики поділилися власними напрацюваннями щодо провадження на підприємствах новітніх інтелектуальних систем.  Нагадаємо, цьогоріч у січні генеральний директор «Волиньобленерго» Володимир Купчак підписав міжнародний меморандум із реалізації проекту «Луцьк – smart-столиця України». Його мета полягає в поетапному впровадженню розумних лічильників електроенергії на території Луцька, Луцького району, Волині, а згодом і України в цілому.

Також волинська делегація  побувала у міському сервісному центрі «Хмельницькобленерго». Він один з найперших в Україні, що діє на базі енергопостачальної компанії, приймає клієнтів з 2003 року. Крім того, «волиньобленергівці»  оглянули нову підстанцію «Прибузька» 110/10 кВ.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»