ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Діти енергетиків розважались на мистецькому святі

У суботу, 27 травня в Луцьку стартувало культурно-мистецьке дійство «Фестиваль ідей для дозвілля дітей». Організували свято громадська організація «Пятерня» спільно з департаментом культури Луцької міської ради. Одним із партнерів свята стало ПрАТ «Волиньобленерго».

У Галерею мистецтв, де відбувався фестиваль, завітало чимало гостей.  Керівник арт-студії «Пятерня» Тетяна Мялковська подякувала колегам, випусникам студії, батькам вихованців за тривалу співпрацю.

На святі відкрили виставку творчих робіт учнів та випускників арт-студії. До слова, найменшому авторові малюнка – три роки. Також презентували колекцію моделей костюмованого одягу, який виготовили вихованці «Пятерні».

Після офіційного відкриття у сквері поблизу Галереї мистецтв для гостей фестивалю влаштували концерт учні музичної школи № 1 ім. Фредерика Шопена. У той час під чудову музику діти разом із художниками розписували плакатне полотно «Шлях до миру».

Особливо цікавим для дітей став вуличний проект-перформенс «Сядь і подумай». Ще б пак, їм запропонували розписати фарбами 20 стільців!

Наступного дня  для усіх охочих працювала фотозона творчої майстерні «Сіно & солома». Чимало діток взяло участь в арт-терапії «Комунікації», що передбачало несловесне спілкування, тілесні засоби діалогу та інтуїтивне малювання. Також працювали майстер-класи із малярства та флористики. Звичайно, були й солодощі для дітей. 

Фестиваль присвятили Міжнародному дню захисту дітей, а також  15-й річниці заснування арт-студії «Пятерня».

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»