ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


У Коблевому завершилася профспілкова спартакіада

У XІІІ Спартакіаді працівників енергетики та електротехнічної промисловості збірна ПрАТ «Волиньобленерго» представляла товариство у чотирьох видах спорту: футзалі, тенісі, гирьовому спорті та армреслінгу.

Футбольна команда товариства під керівництвом капітана Петра Назарука, інспектора Луцької районної філії, має багаторічну практику участі в профспілкових турнірах, тому волинські футболісти були налаштовані на результативну гру. Зіграність, витривалість та спритність забезпечили команді четверте місце у своїй підгрупі.

Гравці у настільний теніс інженер сектору перспективного розвитку Юрій Хілухін та слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики Ольга Денисюк продемонстрували  високий рівень гри і забезпечили п’яте загальнокомандне місце у турнірній таблиці.

Майстри гирьового спорту теж потішили результатами. Інспектор Рожищенської філії Віктор Савич став п’ятим у підніманні гирі у ваговій категорії до 70 кг. Електромонтер Камінь-Каширської філії Валерій Бусько у цьому виді спорту фінішував шостим.

Армреслери Олександр Кіричко та електромонтер Володимир-Волинської філії Валерій Проскура також зайняли аналогічну сходинку у турнірній таблиці.  А Віктор Савич, який уже кілька років поспіль змагається саме у силових видах спорту та представляє ПрАТ «Волиньобленерго» на всеукраїнських спартакіадах, цьогоріч став четвертим серед найкращих армреслерів профспілкової спартакіади.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»