О С О Б И С Т И Й    К А Б І Н Е Т
П О Б У Т О В О Г О  С П О Ж И В А Ч А

С П Л А Т И Т И    O N L I N E
О С О Б И С Т И Й    К А Б І Н Е Т
С П О Ж И В А Ч А -

Ю Р И Д И Ч Н О Ї    О С О Б И

Досвід Південної Кореї — для української енергетики

Генеральний директор ПрАТ «Волиньобленерго» Володимир Купчак взяв участь у презентації системи Smart Grid від корейських компаній.

Метою зустрічі стала демонстрація методів і досвіду розробки та застосування смарт-технологій. Південна Корея є одним із лідерів впровадження «розумних» мереж. Отримання Україною відповідних знань сприятиме не лише оптимізації  виробництва та використання електроенергії, але й прискорить загальний розвиток економічної сфери.

У зустрічі взяли участь представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, ПрАТ «Волиньобленерго», ПАТ «Хмельницькобленерго», АК «Харківобленерго». Вони мали можливість ознайомитися з інформаційними матеріалами та технологіями, використання яких може суттєво збільшити потенціал Smart Grid в українських реаліях та, відповідно, зменшити ризики та недоліки даної системи.

Також гостей зустрічі ознайомили з  розробками провідних корейських компаній, які спеціалізуються на розвитку вищевказаної технології. Саме інтелектуальна мережа, що сприяє зниженню енергоспоживання та збільшенню потужності електростанцій, є надзвичайно ефективним інструментом для зменшення енергозалежності України.

Впровадження технологій Smart Grid, яке здійснюється за безпосередньої участі Державної інноваційної фінансово-кредитної установи, допоможе Україні розширити виробництво енергії на основі відновлюваних ресурсів і скоротити сумарне енергоспоживання.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»