ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Досвід Південної Кореї — для української енергетики

Генеральний директор ПрАТ «Волиньобленерго» Володимир Купчак взяв участь у презентації системи Smart Grid від корейських компаній.

Метою зустрічі стала демонстрація методів і досвіду розробки та застосування смарт-технологій. Південна Корея є одним із лідерів впровадження «розумних» мереж. Отримання Україною відповідних знань сприятиме не лише оптимізації  виробництва та використання електроенергії, але й прискорить загальний розвиток економічної сфери.

У зустрічі взяли участь представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, ПрАТ «Волиньобленерго», ПАТ «Хмельницькобленерго», АК «Харківобленерго». Вони мали можливість ознайомитися з інформаційними матеріалами та технологіями, використання яких може суттєво збільшити потенціал Smart Grid в українських реаліях та, відповідно, зменшити ризики та недоліки даної системи.

Також гостей зустрічі ознайомили з  розробками провідних корейських компаній, які спеціалізуються на розвитку вищевказаної технології. Саме інтелектуальна мережа, що сприяє зниженню енергоспоживання та збільшенню потужності електростанцій, є надзвичайно ефективним інструментом для зменшення енергозалежності України.

Впровадження технологій Smart Grid, яке здійснюється за безпосередньої участі Державної інноваційної фінансово-кредитної установи, допоможе Україні розширити виробництво енергії на основі відновлюваних ресурсів і скоротити сумарне енергоспоживання.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»