ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Читайте п’ятий номер «Енергетика Волині»

З'явився друком п'ятий номер корпоративного видання ПрАТ «Волиньобленерго».

Із працівника майстерні з ремонту лічильників — до посади директора з комерційних питань. Дмитро Іванов досі пам’ятає 1996 рік, коли протягом одного місяця тарифи на електроенергію змінювалися …до 20 разів! А ще він був ініціатором розробки та впровадження першого білінгу. Цікаві історії з життя комерційного директора читайте на ст. 4-5. ДМИТРО ІВАНОВ: «У МЕНЕ НІКОЛИ НЕ БУЛО МЕТИ РОБИТИ КАР’ЄРУ»

Любешівський район був електрифікованим від єдиної державної енергосистеми одним із останніх на Волині. Але ще до війни тут працювали газогенераторна та навіть гідроелектростанція! Про шлях від електростанції на дровах до сучасного потужного підрозділу ПрАТ «Волиньобленерго» розповідає ст. 3. ТАНКОВИЙ ТА КОРАБЕЛЬНИЙ ДВИГУНИ, П’ЯТИТОННИЙ МАХОВИК ТА НОВІ ЛІНІЇ: З ІСТОРІЇ ЕЛЕКТРИІІКАЦІЇ ЛЮБЕШІВЩИНИ.

Рекорд чи тільки початок? ДІД, СИН ТА ОНУК БРІУСИ: 80 РОКІВ РОБОТИ НА ТРЬОХ Про все дізнавайтеся зі ст. 6-7.

Громадська робота не менш важлива за професійну зайнятість. Власним прикладом це довів диспетчер Турійської філії Руслан Гнатюк. У рідному селі він очолив громадську організацію, яка здійснила благоустрій місцевої водойми. Подробиці – на ст. 6-7. ГОЛОВНЕ — НЕ ПРОГАДАТИ З ГОЛОВОЮ

А ще у номері — новини товариства, цікаві факти та традиційний «Фотоклуб».

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»