ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


ПрАТ "Волиньобленерго» долучилося до проведення благодійного аукціону зі збору коштів на будівництво храму у м. Волновасі

Вперше в Україні реалізується спільний духовно-патріотичний проект двох міст-побратимів: Луцька та Волновахи. Три роки з часу страшної трагедії на Донеччині, коли на світанку 22 травня 2014 року були розстріляні українські захисники, окрім невимовного болю і туги, принесли ще й зовсім нове розуміння того, яким чином потрібно заліковувати глибокі рани. Одним із найвагоміших здобутків співпраці стало рішення збудувати у Волновасі храм у пам'ять про тих, хто віддав своє життя за єдність країни.

ПрАТ «Волиньобленерго» має і свої втрати у цій трагедії. 23-річний електромонтер Володимир-Волинської філії Микола Бондарук був у числі тих, хто не вижив після жахливого розстрілу. А 25 серпня 2014 року 20-річний електромонтер Луцької міської філії Роман Лучук не вийшов з оточення під Іловайськом. Тому, окрім підтримки масштабного духовно-патріотичного проекту, товариство має і безпосередній обов'язок із вшанування пам'яті полеглих захисників України.

Ще наприкінці грудня 2016 року у місті Волноваха було освячене місце для будівництва храму, а в травні цього року там уже заклали капсулу, розпочалися будівельні роботи. Церква Святого Чудотворця Миколая має стати справжнім центром духовного відродження краю. Ініціаторами благородної справи стали Волинська єпархія УПЦ КП та Управління Служби безпеки України у Волинській області. Назву для храму обрали не випадково, адже саме Миколай-Чудотворець є покровителем Луцька, і саме у день пам'яті цього святого і сталася трагедія…

Благодійний вечір «Луцьк – Волноваха. Разом збудуємо храм» — це тільки один із заходів проекту, який має на меті збір коштів для спорудження церкви. Громадські активісти, волонтери, митці, представники бізнесу, духовенства та органів влади особистим прикладом продемонстрували, як благородна мета може об'єднувати та надихати. Патріотичну культурну програму вдало поєднали з благодійним ярмарком та аукціоном. На останньому представили 18 лотів. Серед них — предмети сакрального мистецтва, картини, рідкісні видання, сувенірна продукція, особисті речі відомих політиків, спортсменів, раритети, антикваріат і багато іншого. Окремі лоти для продажу надали підприємці, високопосадовці та громадські діячі.

Своєрідний рекорд торгів установив генеральний директор ПрАТ «Волиньобленерго» Володимир Купчак. Він представив для продажу аж два лоти: картини «Парадокси війни», створені бійцем 51 ОМБР Андрієм Соломіним у рамках проекту «Арт-постріл» (керівник — художниця Тетяна Мялковська) та композицію самої пані Тетяни «При вдачі» та «При надії» з циклу «Фігури». Разом з тим не залишився він і осторонь купівлі цінних речей, придбавши на торгах аж два лоти: срібну письмову ручку екс-начальника Управління СБУ у Волинській області Володимира Мельниковича та настільний годинник Митрополита Луцького і Волинського Михаїла.

ПрАТ «Волиньобленерго» вже неодноразово долучалося до громадських ініціатив,спрямованих на підтримку патріотичного виховання. Тож і цього разу Дирекція товариства також не залишилася осторонь реалізації такого потрібного в наш час проекту. Окрім згоди на участь в аукціоні, вона прийняла рішення ще додатково перерахувати частину коштів для спорудження духовного центру на Донеччині.

А ще приємною несподіванкою вечора стало оголошення Володимиром Купчаком рішення Федерації боксу Волинської області, головою якої його нещодавно обрали. Володимир Романович повідомив, що і ця очолювана ним організація вирішила зробити внесок у єднання двох таких далеких, але таких уже близьких по духу українських міст і також перерахує кошти на рахунок ініціаторів проекту.

Колектив ПрАТ «Волиньобленерго» схиляє голови перед подвигом усіх працівників, які брали участь в антитерористичній операції:

 1. Орест Лящук
 2. Микола Киричук
 3. Ігор Генсецький
 4. Андрій Мар’юсик
 5. Віктор Тарасюк
 6. Ігор Хоменчук
 7. Олександр Свитка
 8. Андрій Шибенюк
 9. Андрій Лопухович
 10. Петро Синиця
 11. Дмитро Лебедюк
 12. Олександр Мицюк
 13. Сергій Бричук
 14. Сергій Висторопець
 15. Віктор Наумик
 16. Анатолій Васильчук

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»