ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Відкрите обговорення щодо проекту Інвестиційної програми на 2018 рік та інформації про порядок надання до нього пропозицій

Шановні мешканці Волинської області!

У відповідності до Постанови НКРЕКП № 701 від 25.05.2017 р. Про затвердження Змін до Порядку формування інвестиційних програм ліцензіатів з передачі та постачання електричної енергії, ПрАТ "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО" повідомляє про те, що з 19 липня по 19 серпня 2017 року триватиме відкрите обговорення інвестиційної програми на 2018 рік. З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися на офіційному веб-сайті ПрАТ "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО": http://energy.volyn.ua.

Пропозиції та зауваження приймаються шляхом надсилання листів:

-           на адресу: 43024, Волинська область, м.Луцьк, вул.Єршова, 4;

-           факсом: (0332) 78-75-19;

-           електронною поштою:  vii@energy.volyn.ua;

Пропозиції та зауваження до оприлюднених документів мають бути обґрунтовані та надаватися у визначений термін. Зауваження та пропозиції, надіслані після 19 серпня, а також анонімні зауваження та пропозиції реєструватись та розглядатися не будуть.

Відкрите обговорення за наданими пропозиціями відбудеться 22.08.2017 р. o 10.00 в актовій залі ПрАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» за адресою: м. Луцьк, вул. Єршова, 4.

ПрАТ "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО" звертає увагу на те, що остаточна вартість заходів буде визначена після затвердження інвестиційної програми Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та проведення процедур закупівель в електронній системі Prozzoro, відповідно до чинного законодавства України.

У випадку внесення змін до проекту Інвестиційної програми 2018 року інформація буде оновлюватися.

Протокол засідання Комісії з питань опрацювання пропозицій та зауважень, які надійшли у період проведення відкритого обговорення інвестиційної програми 2018 року ПрАТ "Волиньобленерго"

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»