ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Діти волинських енергетиків відпочивали у «Кольорових горах»

Коли на календарі липень, саме час дітям розбавити спекотні будні прохолодою карпатських гір. Такої думки дотримується арт-студія «Пятерня» під керівництвом художниці Тетяни Мялковської, яка вже кілька років поспіль організовує міжнародний інтеграційний табір «Кольорові гори». Цьогоріч взяти участь у ньому пощастило і дітям працівників ПрАТ «Волиньобленерго».

Відпочивальників прийняла на проживання в школа-інтернат у селі Нагуєвичі Дрогобицького району Львівської області. У цьому закладі постійно проводять чисельні мистецькі та освітні заходи. А саме село — справжнє колоритне Прикарпаття, тут знаходиться родинна садиба Івана Франка та музей його творчості.

Одинадцять днів насиченого відпочинку промайнули, як одна мить. Оскільки організатором табору є арт-студія, то цілком логічною була його творча складова. Юні волиняни щодня брали участь у майстер-класах із різних технік малювання (на полотні, дереві, склі), флористики, також навчалися власноруч виготовляти екосумки, ляльки-мотанки та багато іншого.

Окрім власне арт-програми, табір надає можливість дітям просто відпочити від метушні великих міст, засилля комп’ютерів. Усі заняття неодмінно чергувалися з пішими прогулянками, екскурсіями до цікавих місць. Незабутніми розповідями про зцілення та силу віри запам’яталася подорож до цілющого джерела Ярини. Побували діти у Гошівському монастирі,  садибі Івана Франка, де функціонує музей книги. Приємним сюрпризом під час цієї екскурсії виявилася зустріч з місцевими поетами. І вже просто не було меж захвату, коли юним відвідувачам випала нагода взяти участь у реконструкції справжнього карпатського весілля з усіма його атрибутами.

Це вже другий заїзд волинян до арт-табору. У першому відпочили одинадцять дітей працівників ПрАТ «Волиньобленерго», а у другому – дев’ять. Наступного літа студія «Пятерня» планує продовжити практику проведення  творчих таборів.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»