ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


«Волинська Січ» гартує справжніх козаків

У волинському центрі національно-патріотичного виховання «Волинська Січ» – саме розпал літнього таборування. Цьогоріч опановувати ази національно-патріотичного виховання виявили бажання і діти працівників ПрАТ «Волиньобленерго».

Табір, який базується на березі Світязя, має дві програми перебування, розраховані на 10 та  50 днів. Та незалежно від того, на який термін приїхали діти, на них очікує надзвичайно цікавий та насичений відпочинок.

Зараз на Січі – майже п’ять десятків дітей. Чимало з них приїхали сюди з інших областей України. Вабить школярів різноманітна програма таборування. Військово-спортивні ігри, тренування, змагання, польові виходи та різноманітні турніри чергуються з переглядом історичних фільмів, лекціями про маловідомі історичні факти, забуті традиції українського народу. Також тут можна навчитися основам рукопашного бою, пройти курс  підготовки пластунів-розвідників, випробувати на практиці основи самозахисту голіруч та зі зброєю. Цікавлять дітей і практичні навики надання першої медичної допомоги, народна медицина.

Гостем таборування був директор з технічних питань ПрАТ «Волиньобленерго» Володимир Перчук, який є ще й отаманом Козацького стрілецького братства. Знавець зброї, він з радістю відгукується на запрошення інструкторів табору та ділиться своїми знаннями та практичними навичками з юними козаками.

Нові друзі, нові знання, пригоди та незабутня атмосфера «Січі» – усе це назавжди залишиться яскравим спогадом літа і ще не один рік кликатиме на берег Світязя хлопців та дівчат з усіх куточків нашої країни.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»