ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


«Волиньобленерго» отримало боксерську подяку

ПрАТ «Волиньобленерго» долучилося до організації та проведення Чемпіонату Європи з боксу серед чоловіків. За сприяння товариство отримало подяку від Федерації боксу України.

Європейська першість з боксу тривала 16–24 червня в Харкові. У підсумку змагань збірна України посіла перше загальнокомандне місце. У скарбничці українців три «золоті» медалі, одна «срібна» та дві «бронзові».

Днями виконавчий директор Федерації боксу України Донатас Піскун  вручив подяку за активну участь в організації Чемпіонату Європи з боксу генеральному директору ПрАТ «Волиньобленерго» Володимирові Купчаку. Від червня за рішенням звітно-виборчих зборів членів Федерації боксу Волинської області його обрано президентом обласної федерації.  Володимир Купчак подякував за спортивну відзнаку й зауважив, що у пріоритеті роботи Федерації боксу Волинської області стане систематична організація та проведення міжнародних і всеукраїнських змагань.

Найближчим часом заплановано проведення міжнародної матчової зустрічі з боксу збірних команд міст Луцька та Любліна, присвячений 26-й річниці Незалежності України та Дню міста Луцька. Змагання відбудуться 25 серпня о 17:00 на фонтанній площі при вході у Центральний парк культури і відпочинку ім. Лесі Українки. У ході змагань відбудеться 12 боксерських поєдинків за участі членів збірних України та Польщі.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»